سبک زندگی

اجاره خانه در ونکوور و شرایط زندگی

یکی دیگر از زیباترین شهرهای کشور کانادا ونکوور است. در این شهر تنوع قومی و نژادی بسیار است به همین دلیل اجاره خانه در ونکوور و زندگی در این شهر می تواند رویایی انسان های بسیاری باشد. شرایط زندگی در این شهر از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

مردم این شهر به دلیل تنوع جمعیتی بالایی که دارد، به زبان های مختلفی صحبت می کنند. نمی توانیم بگوییم زبان اصلی این کشور انگلیسی است، زیرا مردم به هر زبانی که بخواهند صحبت می کنند. اجاره خانه در ونکوور می تواند اولین قدم برای زندگی در شهری متنوع باشد.

به صراحت می توانیم بگوییم که شهر ونکوور، بهترین شهر برای زندگی در کشور کانادا به شمار می رود. موقعیت و شرایط زندگی در این شهر از استاندارد بالایی برخوردار است. اجاره خانه در ونکوور کار آسانی نیست. همیشه زندگی در شهرهای بزرگ و پیشرفته، هزینه ی بالایی در بر دارد.

مردم این شهر بسیار رفتار دوستانه ای با یکدیگر دارند. به همین دلیل مهاجرینی که به این شهر سفر می کنند و یا قصد اجاره خانه در ونکوور را دارند، احساس غربت نخواهند داشت. بیشتر کسانی که تصمیم به زندگی در کشور کانادا می گیرند، تورنتو و ونکوور را با یکدیگر مقایسه می کنند.

این که کدام شهر برای زندگی بهتر است، یا این که شرایط زندگی در کدام شهر مناسب تر است، همه ی این شرایط بررسی می شود تا بهترین مکان را برای زندگی انتخاب نمود. اجاره خانه در ونکوور نسبت به تورنتو از مزایای بهتری برخوردار است.

تورنتو یکی از شهرهای تجاری، اقتصادی موفقی است. به همین دلیل آرامش در این شهر چندان معنایی ندارد. اما اجاره خانه در ونکوور می تواند زندگی ارامی را برای شما به ارمغان اورد. بیشتر مردم این شهر به سرمایه گذاری علاقه مند هستند. جرم و جنایت در ونکوور نسبت به شهرهای دیگر بیشتر است.

 

شرایط آب و هوا و جغرافیای ونکوور 

یکی از مزایای مهمی که منجر به مهاجرت و زندگی در کشور کانادا شده است، آب و هوا و اقلیم این کشور است. ونکوور به دلیل قرار گرفتن در ساحل غربی اقیانوس ارام، دارای اب وهوایی خنک و معتدل است. اجاره خانه در ونکوور شما را به یاد شهرهای زیبای شمال ایران خواهند انداخت.

زندگی در این شهر با تمام امکانات و ویژگی هایش، برای ایرانی ها یاد آورد شهرهای شمال خواهد بود. از طرف دیگر بندری که در ونکوور قرار دارد موقعیت اقتصادی مناسبی را برای مردم این منطقه در بر داشته است.

می توانیم بگوییم آب و هوای ونکوور نسبت به کانادا، ملایم تر است. از سرمای کمتری برخوردار بوده و در زمستان گرمترین شهر این کشور می باشد. با اجاره خانه در ونکوور سرمای کانادا را چندان احساس نخواهید کرد. دلیل زمستان ملایم در ونکوور وجود اقیانوس ارام از یک طرف و کوه های راکی از طرف دیگر می باشد.

به صراحت می توانیم بگوییم در شهر ونکوور تنها ۱۱ روز در سال بارش برف وجود دارد. حتی این برف ها به عمق زیادی نیز نمی رسند. از انجایی که زمستان های ملایمی در این شهر وجود دارد، تابستان های آن تقریبا گرم و خشک است.

زندگی در این شهر لذت بخش است. مناطق دیدنی و موقعیت عالی جغرافیایی آن به علت نزدیک به اقیانوس ارام می باشد. کسانی که به دنبال مکانی کوهستانی و زیبا برای زندگی هستند، می توانند با اجاره خانه در ونکوور به این هدف خود دست یابند.

بهترین و زیباترین منطقه کوهستانی که می توانید در آن به استراحت، تفریح، سرگرمی و ورزش بپردازید. اجاره خانه در ونکوور برای کسانی که بیماری های تنفس دارند بهترین انتخاب است. آب و هوای پاک و ساحل زیبای این شهر روح انسان را به ارامش می رساند.

 

Vancouver Skyline12 - اجاره خانه در ونکوور و شرایط زندگی

 

موقعیت شغلی و کسب و کار در شهر ونکوور

به صراحت می توانیم شهر ونکوور را به عنوان قطب اقتصادی در کشور کانادا به شمار آوریم. مردم این شهر بسیار به سرمایه گذاری علاقه مند هستند. اکثر کسانی که اقدام به اجاره خانه در ونکوور نموده اند، از جمله سرمایه گذاران صنعتی در این شهر می باشند.

بزرگترین مراکز صنعتی که در کشور کانادا وجود دارد، در ونکوور تجمع یافته اند. برخی از افراد با مهاجرت، قصد دارند تا به موقعیت شغلی مناسبی در این کشور دست یابند. از این رو اقدام به اجاره خانه در ونکوور می نمایند تا به راحتی بتوانند در این شهر زندگی و کسب درآمد کنند.

می توانیم بگوییم ایده ی مناسبی است. زیرا بندر ونکوور بزرگترین بندر در کانادا بوده و روزانه بیش از ۲۰۰ میلیون دلار درآمد از این بندر به دست می آید. پس انتخاب زندگی و شغل در این شهر می تواند همچون پل رو به موفقیت باشد.

اولین قدم برای سکونت و استقرار در این شهر، اجاره خانه در ونکوور است. شاید در اولین اقدام کمی اجاره نمودن مسکن در این شهر مشکل باشد. اما اگر شما دارای شغل مناسبی در این منطقه باشید، می توانید به راحتی اقدام به اجاره خانه نمایید.

یکی از بزرگترین و بهترین شهرها، از نظر کسب موقعیت شغلی مناسب به شمار می رود. بندر ونکوور به تنهایی بیش از ۴۵۰۰۰ شغل برای مردم این کشور ایجاد نموده است. پس اگر قصد مهاجرت و زندگی در کانادا را دارید می توانید از نظر یافتن شغل، نگران نباشید.

هرچند زندگی در این شهر هزینه های سنگینی دارد. مثلا برای اجاره خانه در ونکوور باید اجاره خانه ی زیادی پرداخت شود. به همین دلیل باید از موقعیت شغلی خود اطمینان حاصل نمایید. تا در کمترین زمان بهترین زندگی را برای خود در این کشور بدست آورید.

کسانی که در زمینه های بیو تکنولوژی، نرم افزاری، داروسازی، و… تحصیل نموده اند، به راحتی می توانند در این شهر زندگی کنند. زیرا با اجاره خانه در ونکوور این امکان برای آنها فراهم می شود که بتوانند اقامت در کشور کانادا را بدست آورده و به دنبال شغلی مناسب با تحصیلات خود بروند.

یکی دیگر از موقعیت های شغلی که می توان در این کشور به راحتی بدست آورد، در زمینه سینما و تلویزیون است. اصولا بازیگران از هر کشوری با اجاره خانه در ونکوور، فعالیت هالیوودی خود را از این کشور آغاز می کنند. جاذبه های دیدنی و مناطق گردشگری که در این شهر وجود دارد، باعث شده است تا کارگردانان برای ساخت فیلم های سینمایی و تلویزیونی خود به این شهر سفر کنند.

شهری زیبا در شمال امریکا که با جاذبه های طبیعی خاص و منحصر به فردش، بهترین مکان برای رشد صنعت سینما بوده است.

 

Seabus crossing North Vancouver 56a9bb423df78cf772aa00b0 1024x685 1 - اجاره خانه در ونکوور و شرایط زندگی

 

اجاره خانه در ونکوور شهر هزار رنگ

ما می توانیم این شهر زیبا را به عنوان شهری هزار رنگ به شمار آوریم. به دلیل تنوع قومی و نژادی که از هر طرف دنیا در آن خواهید دید. هزینه ی زندگی و اجاره خانه در ونکوور معمولا بسیار زیاد است. می توانیم بگوییم که کانادا گرانترین و لوکس ترین خانه ها را داراست.

از این رو زندگی در شهر ونکوور کانادا، می تواند پر هزینه باشد. پس اگر قصد دارید در این کشور به زندگی بپردازید، باید به یاد داشته باشید که از موقعیت درآمدی و مالی خوبی برخوردار باشید. می توانیم بگوییم بعد از کشور های هنگ کنگ و سیدنی ونکوور کانادا مکانی مناسب برای زندگی مردم عادی به شمار نمی رود.

هر چند مسئولان این شهر تلاش نموده اند تا در زمینه ی کاهش هزینه های زندگی در ونکوور اقداماتی صورت پذیرد، اما تا کنون هیچ گونه موفقیت بدست نیاورده اند. از این رو زندگی و اجاره خانه در ونکوور مقرون به صرفه به شمار نمی رود.

بهترین محله هایی که در ونکوور برای زندگی وجود دارد، مزکز این شهر، و قسمت غرب ونکوور است. شمال این شهر زیبا را می توانیم از نظر امنیتی و کم بودن جرم و جنایت بهترین محل در این شهر به شمار آوریم. با این حساب اگر قصد دارید به اجاره خانه در ونکوور دست بزنید، بهتر است مناطق مرکز و شمال این شهر را برای زندگی انتخاب نمایید.

منطقه ی غرب ونکوور گران قیمت ترین منطقه برای زندگی و سکونت به شمار می رود. اگر ناچار هستید در این کشور زندگی کنید، و از نظر مالی مشکل دارید، باید به اجاره خانه در قسمت شرق این کشور اقدام نمایید. اما متاسفانه اجاره خانه در ونکوور شرقی، شما را با خطر برخورد با افراد مجرم روبه رو می کند.

زیرا این منطقه بالاترین نرخ جرم و جنایت را دارد. البته برخی از مناطق شرق ونکوور، نیز دارای شرایطی مناسب برای زندگی می باشد. اما باز هم خطرات جرم و جنایتی می تواند زندگی را برای شما سخت نماید.

در شهر ونکوور هر چه از مرکز دورتر شوید، می توانید با ملک های مقرون به صرفه تری روبه رو شوید. هزینه های زندگی در بخش های مختلف ونکوور را برای شما بیان می کنیم. اجاره خانه در ونکوور غربی هزینه ای معادل ۱۳۰۰۰۰۰ دلار می باشد.

هرچه به سمت شمال ونکوور حرکت میکنیم قیمت و هزینه ی اجاره مسکن  بیشتر و پر هزینه تر می شوند. این مسئله را باید بیان نماییم که اجاره خانه در ونکوور بدون اثاثیه می باشد. اصولا خانه ها در این شهر به مدت ۱۲ ماه اجاره داده می شوند.

زندگی در این شهر زیبا مزایا و معایب بی شماری نیز دارد. پس حتما پیش از اقدام به مهاجرت و زندگی در این شهر، اطلاعات کاملی در مورد شرایط زندگی در این شهر را بدست آورید.

 

 

مطالب بیشتر:

نمایش بیشتر

سامان ۷۲۴

ما در سامان ۷۲۴ به دنبال یک هدف هستیم (ترکیب املاک سنتی + املاک بر پایه تکنولوژی) فناوری ابری به ما کمک میکند نیازهای ملکی هموطنان خوبمان را به بالاترین سرعت و امنیت در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. گروه املاک سامان ۷۲۴

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا