دانستنی های ملکی

نکات مهم و کاربردی که هنگام اجاره سوئیت باید رعایت شوند

 

اجاره سوئیت برای سپری کردن تعطیلات در بین تمامی افراد به محبوبیت خاصی دست یافته است از این رو وب سایت های بسیار زیادی برای ارائه خدمات اجاره سوئیت در بخش های مختلف ایران راه اندازی شده اند. در این مقاله قصد داریم تا اطلاعاتی مفید را در رابطه با این امر در اختیار شما قرار دهیم. آیا می دانید برای اجاره سوئیت باید به دنبال چه چیزی باشید و یا چه سوالاتی را قبل از اجاره آن بپرسید تا پایان همراه ما باشید تا با تمام نکات کاربردی در رابطه با این موضوع بیشتر آشنا شوید.

 

نحوه آغاز جست و جو جهت اجاره سوئیت

نخستین گام جهت اجاره یک سوئیت مناسب مراجعه به سایت هایی می باشد که به امر اجاره سوئیت اختصاص داده شده اند. این سایت ها اغلب به خوبی سازماندهی شده اند و به مسافرین کمک می کند تا مناطقی که به دنبال آن هستند را محدود کرده و سوئیت را برای اجاره پیدا کنند که تمامی امکانات مورد نیاز آن ها را داشته باشد. برخی از سایت ها که به این امر اختصاص دارند ویژگی های مورد علاقه مسافران را در لیست های مختلف دسته بندی کرده اند و جهت مقایسه آسان تر آن ها را به اشتراک گذاشته اند.

از این طریق شما می توانید به آسانی نرخ، امکانات رفاهی، نمایش ها و شرایط قبل از ورود به یک قرارداد اجاره را با یکدیگر مقایسه نمایید. البته شما می توانید در حین سفر نیز این کار را با مراجعه به مکان های خاص جهت این امر مراجعه کنید اما اگر دوست دارید این کار قبل از سفر انجام گیرد بهتر است تمام اقدامات لازم را از طریق این وب سایت ها انجام دهید.

 

 

مهمترین نکات کاربردی جهت اجاره سوئیت

جهت اجاره سوئیت در مکان های مختلف توجه به برخی از نکات مهم و کاربردی از اهمیت خاص و ویژه ای برخوردار می باشد که در این بخش این نکات را مورد بررسی قرار خواهیم داد. جهت پیشگیری از ایجاد هر گونه مشکل در طول سفر توصیه می کنیم به این نکات توجه کنید.

 • جهت اجاره سوئیت نخستین نکته ای که همواره باید به آن توجه داشت و آن را مورد نظر قرار داد نکات ایمنی سوئیتی می باشد که قصد دارید آن را اجاره کنید. این کار یکی از نکات مهم جهت پیشگیری از هر گونه مشکل در طول سفر و اقامت شما می باشد.
 • قبل از این که بابت اجاره سوئیت وجهی را پرداخت نمایید بهتر است بررسی کنید که آیا شخص اجاره دهنده مورد اعتماد و یا اطمینان می باشد. مشاهده کارت شناسایی و یا معرفی شدن فرد اجاره دهنده از طرف یک شخص مورد اعتماد می تواند در انجام این امر به شما تا حد قابل توجهی کمک کند.
 • بهتر است پس از پرداخت وجه به صورت نقدی و یا واریزی از صاحب حساب و مالک سوئیت یک رسید دریافت نمایید.
 • قبل از این که یک سوئیت را اجاره کنید بهتر است به مالک اطلاع دهید که چند نفر قرار است در آن سوئیت ساکن شوند. برخی از مالکین با افزایش تعداد نفرات مبلغ اجاره بهای خود را افزایش می دهند.
 • در صورتی که با ماشین شخصی خود به مسافرت رفته اید بهتر است سوئیت هایی را انتخاب نمایید که پارکینگ اختصاصی داشته باشند تا خیال شما بابت امنیت خودرو راحت باشد.
 • یکی دیگر از نکات که هنگام اجاره سوئیت از اهمیت ویژه ای برخوردار است نظافت واحدها همچون مبلمان، سرویس بهداشتی، حمام و وسایل آشپزخانه می باشد که با آن ها تماس مستقیم دارید.

 

 

دیگر نکات مهم و کاربردی جهت اجاره سوئیت های مبله

 • نکته دیگر که هنگام اجاره سوئیت اهمیت بسیار زیادی دارد اطمینان یافتن از سالم بودن لوازم الکترونیکی و آسایشی می باشد که در اختیار شما قرار خواهد گرفت؛ زیرا در صورت وجود مشکل هنگام تخلیه سوئیت هزینه آن از شما دریافت خواهد شد. البته بهتر است در هنگام استفاده از این وسایل احتیاط کنید و از آن ها همانند وسایل موجود در منزل خود استفاده نمایید.
 • لازم است بدانید برگزاری جشن و یا مهمانی بدون اینکه مالک اطلاع داشته باشد ممنوع بوده و ممکن است باعث دریافت خسارت و یا تخلیه سوئیت قبل از موعد مقرر آن شود.
 • اقامت در سوئیت و اجاره سوئیت برای مدت زمان طولانی با تخفیفات قابل توجه همراه می باشد به طور مثال جهت رزرو سوئیت بیش از یک ماه برای شما حدود 15% تخفیف و همچنین برای بیش از یک هفته 10% تخفیف در نظر گرفته می شود.
 • در روزهای عادی و کاری جهت اجاره سوئیت انتخاب های بیشتری خواهید داشت و می توانید اقدام به اجاره سوئیت با قیمت کمتر نمایید.
 • از دیگر موارد مهم که هنگام اجاره سوئیت باید در نظر گرفته شود فشار آب و سالم بودن سیستم های گرمایشی و سرمایشی هستند.
 • برای مهمانان اضافه کاناپه های تخت خواب شو از تشک های ساده بسیار راحت تر هستند از این رو هنگام صحبت های اولیه در مورد کاناپه و میزان افراد مجاز با این قیمت مشخص سوالاتی بپرسید. شما می توانید تعداد افراد مجاز با این سقف هزینه را در سوئیت مورد نظر ساکن کنید و دیگر افراد را به واحدهای دیگر انتقال دهید.
 • هر سوئیت که قصد اجاره آن را دارید دارای امکانات مختص به خود می باشد. توصیه می کنیم با در نظر گرفتن نیازهای روزانه خود جهت اقامت خود واحدی را انتخاب نمایید که در مجاورت مراکز خرید واقع شده باشند.
 • اطمینان یافتن از قفل بودن و همچنین بسته بودن درب ها و پنجره ها جهت تامین امنیت خود و خانواده تان نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

 

 

اجاره سوئیت در کیش

همانطور که گفتیم سایت های مختلف جهت اجاره سوئیت راه اندازی شده اند از این رو برای اجاره روزانه سوئیت در جزیره زیبا و بزرگ کیش توصیه می کنیم از طریق همین سایت های معتبر اقدام نمایید. شما می توانید به راحتی و از طریق اینترنت از هزینه اجاره سوئیت در کیش و شرایط آن آگاهی پیدا کنید. بعضی از آژانس های هواپیمایی نیز جهت اجاره سوئیت پیشنهادهای خوبی را به شما ارائه می دهند. رزرو و اجاره سوئیت قبل از سفر تا حد زیادی می تواند به صرفه جویی در وقت سفر شما کمک کند.

در صورتی که به هر دلیل موفق نشدید تا یک سوئیت مناسب در کیش اجاره نمایید می توانید به صورت حضوری به املاک کیش مراجعه کرده و مکان مناسب جهت اجاره را در این جزیره بیابید. تعیین روزهای اقامت از قبل از اهمیت بالایی برخوردار می باشد شما می توانید قرارداد اجاره سوئیت را بر همین اساس انجام دهید. در صورتی که بخواهید سوئیت های جزیره کیش را در روزهای کاری و روزهای غیر تعطیل اجاره نمایید می توانید از تخفیف جزئی بهره مند شوید. برخی از مالکین همچنین برای اقامت های طولانی مدت تخفیفاتی را در نظر می گیرند. در تعیین قیمت اجاره سوئیت در کیش فصل گردش و سفر نیز تاثیر دارند.

 

عوامل موثر بر اجاره بهای سوئیت

از عوامل موثر بر قیمت اجاره سوئیت روزانه در کیش می توان به تعداد اتاق و تخت اشاره کرد. البته مکان قرارگیری ملک مورد نظر نیز در قیمت اجاره سوئیت روزانه از اهمیت ویژه ای برخوردار است. سوئیت های اجاره ای در کیش اغلب امکانات بسیار خوبی دارند و اکثر آن ها بسیار لوکس و تمیز می باشند.

اجاره بهای سوئیت های واقع در جزیره کیش اغلب برای واحدهای یک خوابه حدود 150 هزار تومان تا 200 هزار تومان می باشد. این مبلغ برای تمامی امکانات سوئیت در نظر گرفته شده است که جهت یک شب اقامت در این جزیره زیبا تعیین شده است. میزان اجاره بها برای واحدهای کوچکتر که امکانات کمتری دارند حدود 120 هزار تومان تعیین شده است. تعداد تخت های موجود در هر سوئیت بر میزان اجاره بهای سوئیت مورد نظر تاثیر قابل توجهی خواهد داشت.

مبالغ 120 تا 200 هزار تومان برای سوئیت های دو تخته می باشد. اجاره بهای سوئیت های دوخوابه که دارای تخت های بیشتر هستند قطعا بالاتر می باشد. مبلغ مورد نیاز جهت اجاره سوئیت دوخوابه بین 180 تا 280 هزار تومان متغیر می باشد. مبالغ بیان شده برای سوئیت های ارزان قیمت در جزیره کیش می باشد و جهت اجاره سوئیت های لوکس قطعا باید مبالغ بیشتری را پرداخت نمایید.

 

 

اجاره سوئیت های ساحلی در جزیره کیش

سوئیت های ساحلی جهت اقامت در جزیره کیش گزینه هیجان انگیزی برای شما خواهد بود. هرچند اجاره بهای سوئیت های ساحلی نسبت به دیگر سوئیت ها بیشتر است اما واقعا ارزشمند هستند. یکی از مهمترین امکانات این سوئیت ها نزدیکی به دریا می باشد. اغلب در تعطیلات برای اجاره این سوئیت ها با مشکل خاص مواجه خواهید شد. این سوئیت ها اغلب در ساختمان های چند طبقه در مجاورت ساحل دریا قرار گرفته اند.

اجاره بهای روزانه سوئیت های ساحلی در جزیره کیش برای سوئیت هایی با ظرفیت 5 نفر حدود 300 تا 450 هزار تومان می باشد. البته سوئیت های ساحلی لوکس و گران قیمت نیز در این جزیره وجود دارند. در صورتی که در سوئیت های ساحلی کودک خردسال همراه خود دارید توصیه می کنیم تمامی نکات ایمنی جهت امنیت آن ها را رعایت نمایید زیرا این سوئیت ها در مجاورت دریا قرار گرفته اند.

در برج ها با مناظر روبه دریا سوئیت های لوکس قرار گرفته اند که قیمت آن ها در مقایسه با دیگر سوئیت های موجود در این جزیره بیشتر خواهد بود.

 

مهمترین امکانات سوئیت های اجاره ای واقع در جزیره کیش

با اجاره سوئیت در جزیره زیبای کیش از امکانات بسیار زیادی بهره مند خواهید شد که در ادامه اطلاعاتی در رابطه با این امکانات در اختیار شما گذاشته ایم.

 • اغلب اتاق خواب های موجود در این سوئیت ها دارای اسپیلت، تخت، دراور، کمد دیواری، میز آرایش، اتو و سشوار هستند.
 • در آشپزخانه های این سوئیت ها یخچال، چای ساز، مایکروفر و یا مایکروویو، اجاق گاز و تمامی وسایل پخت و پز وجود دارد.
 • اتاق نشیمن و همچنین پذیرایی این سوئیت ها نیز دارای اسپیلت، تلویزیون، گیرنده دیجیتال و مبلمان وجود دارد.
 • بسیاری از این سوئیت ها جهت پارک ماشین مسافران خود دارای پارکینگ نیز هستند.
 • تمامی سوئیت های موجود در این جزیره همچنین دارای سرویس بهداشتی حمام و دستشویی هستند.

اکثر سوئیت های اجاره ای در کیش مبله هستند و در این سوئیت ها غیر از لوازم بهداشتی و شخصی خود به چیز دیگری نیاز نخواهید داشت. البته توصیه می کنیم همراه با لوازم شخصی ملحفه شخصی نیز همراه خود داشته باشید. اگرچه این واحدها به صورت منظم تمیز می شوند و از استانداردهای بهداشتی کاملا در آن رعایت می شوند. به عقیده بسیاری از افراد اجاره سوئیت در جزیره زیبای کیش در مقایسه با اقامت در هتل ها برای مسافران هزینه کمتری در بر خواهد داشت.

 

 

اجاره سوئیت در شهرک صدف جزیره کیش

انواع سوئیت ها را می توان در شهرک صدف جزیره کیش پیدا کرده و جهت اجاره آن ها اقدام نمایید.

 

اجاره سوئیت فلت و بدون اتاق خواب در شهرک صدف

اجاره بهای سوئیت های فلت در شهرک صدف حدود 130 تا 150 هزار تومان می باشد. این نوع سوئیت ها اغلب دارای یک سالن بزرگ با یک تختخواب دونفره، لوازم و ضروریات آشپزخانه و سرویس بهداشتی هستند. این نوع سوئیت ها اغلب برای اقامت یک زوج مناسب هستند و دارای امکانات سرمایشی و گرمایشی نیز هستند. از دیگر امکانات موجود در این سوئیت ها می توان به اسپیلت، تخت طبی فلزی، اتو، سشوار، یخچال، چای ساز، ماکروفر، تمامی وسایل پخت و پز، تلویزیون ال ای دی، گیرنده دیجیتال، مبلمان کامل و سرویس بهداشتی فرنگی اشاره کرد.

 

 

اجاره سوئیت یک خوابه در شهرک صدف جزیره کیش

امکانات، سن بناها و سازه های موجود در فاز 2 شهرک صدف جزیره کیش دارای کیفیت بهتر هستند، از این رو قیمت در این منطقه نیز در مقایسه با دیگر فازها بیشتر می باشد. مبلغ مورد نیاز جهت اجاره سوئیت تک خوابه در این فاز شهرک صدف حدود 280 تا 300 هزار تومان می باشد که البته این مبلغ ممکن است در زمان های مختلف متفاوت باشد. از مهمترین امکانات واقع در این سوئیت ها می توان به اینترنت، تلویزیون ال ای دی، مبلمان، میز ناهارخوری، یخچال فریزر، اجاق گاز و سرویس کامل آشپزخانه اشاره کرد. همواره توصیه می کنیم سوئیت هایی را جهت اجاره انتخاب نمایید که دارای پارکنیگ و تراس باشند تا بتوانید از سفر خود نهایت لذت را ببرید.

 

اجاره سوئیت تهران

در صورتی که سفر کاری و یا تفریحی به تهران داشته باشید و ترجیح دهید به جای پرداخت هزینه های بالا جهت اقامت در هتل های این کلانشهر در سوئیت های موجود در بخش های مختلف آن اقامت نمایید، می توانیم بگوییم که انتخاب شما بسیار مناسب است زیرا قیمت سوئیت ها در مقایسه با هتل ها بسیار مناسب هستند. اکثر سوئیت های مبله در تهران دارای امکانات مختلف همچون اینترنت پر سرعت، مبلمان ست 4 نفره، سرویس بهداشتی فرنگی، سرویس خواب های مجهز و میز آرایش به همراه یک آینه قدی، سرویس های غذاخوری و تلویزیون ال ای دی هستند.

توصیه می کنیم سوئیتی را در تهران اجاره کنید که دارای پارکینگ جهت پارک کردن خودرو شما باشد و همچنین به مراکز تفریحی، گردشی و مراکز خرید نزدیک باشد تا جهت خرید سوغات و یا رفتن به گردش و تفریح نیاز نداشته باشید تا مسافت های طولانی را طی کنید.

 

 

مهمترین نکات اجاره سوئیت تهران

 • بهتر است جهت اجاره سوئیت در تهران مکانی را انتخاب نمایید تا تمامی امکانات مناسب رفاهی را داشته باشد تا مدت زمانی که در این سوئیت اقامت دارید با مشکل خاصی مواجه نشوید و جهت خرید وسایل مورد نیاز خود نیاز به پرداخت هزینه اضافه نداشته باشید.
 • بهتر است سوئیت مورد نظر جهت اجاره را به صورت حضوری مورد بررسی قرار دهید تا کاملا تمیز باشد و از لحاظ نظافت مشکل خاصی نداشته باشد.
 • همچنین قرار گرفتن سوئیت اجاره ای در محله مورد نظر شما از اهمیت ویژه ای برخوردار است، زیرا در این صورت برای رفت و آمد با مشکل خاصی مواجه نخواهید شد.
 • تعیین تعداد نفرات که قصد اقامت در سوئیت مورد نظر را دارند نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است، زیرا در این صورت می توانید سوئیت مناسب که خیلی بزرگ و یا کوچک نباشد را برای اقامت خود انتخاب نمایید.
 • هزینه دریافت شده جهت اجاره سوئیت در تهران به مدت زمان اقامت شما وابسته می باشد از این رو بهتر است مدت زمان که می خواهید در تهران اقامت داشته باشید و هزینه ی مورد نظر جهت اجاره سوئیت را مشخص نمایید تا بعدها دچار مشکل نشوید.

تمامی نکات بیان شده در رابطه با اجاره سوئیت در این مقاله برای اجاره سوئیت در دیگر شهرهای ایران نیز باید رعایت شوند. در شمال کشور نیز می توانید سوئیت های مختلف را اجاره نمایید. این سوئیت ها نیز همانند سوئیت های موجود در جزیره کیش ممکن است شامل سوئیت های ساحلی و یا لوکس باشند. برای سفر به دیگر شهرهای ایران همچون تبریز، اصفهان، شیراز و مشهد می توانید در سایت های مخصوص اجاره سوئیت شهر مورد نظر به دنبال سوئیت بگردید که تمامی امکانات مورد نظر شما را داشته باشد. بهتر است قبل از آغاز سفر خود یک سوئیت مناسب را انتخاب نموده و آن را رزرو کنید تا پس از سفر با مشکل خاصی مواجه نشوید و همچنین در زمان خود تا حد زیادی صرفه جویی کنید. با اجاره سوئیت از قبل می توانید برنامه ریزی مناسبی برای بودجه مورد نیاز در سفر خود را داشته باشید.

 

 

مطالب بیشتر:

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا