طراحی و دکوراسیون

بهترین دکوراسیون اداری

 

دکوراسیون اداری با بهترین وسایل

دکوراسیون اداری خوب بهره وری شما را افزایش می دهد. این طبیعی است که گاهی اوقات در محل کار احساس عدم تمرکز کنید، دکوراسیون اداری خوب می تواند باعث انگیزه و تمرکز در حین کار شود. سرمایه گذاری در طراحی و چیدمان های متفکرانه برای دفتر شما می تواند روحیه شما را تا حد زیادی بهبود بخشد. به هر حال، اگر 40 ساعت در هفته را در یک فضا می گذرانید، بهتر است آن را به گونه ای طراحی کنید که از آن لذت ببرید.

 

دکوراسیون اداری با در نظر گرفتن اصول

قبل از پرداختن به جزئیات دکوراسیون اداری خود، باید با چیدمان یک فضای کاری کارآمد شروع کنید. با توجه به در نظر گرفتن سبک‌های مختلف کاری و الزامات اداری بهتر است در نظر بگیرید بعضی از افراد دوست دارند هنگام کار بایستند و استفاده از میز با قد مختلف این امکان را فراهم می‌کند. برخی دیگر دوست دارند فضای زیادی داشته باشند تا انبوهی از وسایل را دور نگه دارند. شخص دیگری ممکن است میز به شکل L را ترجیح دهد که بتواند بین دو ایستگاه کاری حرکت کند یا همزمان دو صفحه نمایش داشته باشد. برای در نظر گرفتن نیازهای هر فرد، سطوح بزرگی را نیز در نظر بگیرید که می توانند چند منظوره باشند. ایستگاه های کاری متفاوتی ایجاد کنید که متناسب با شخصیت کارکنان و نیازهای لجستیکی روزانه آنها باشد. گاهی اوقات مشاهده تمام چیزی است که شما نیاز دارید. شما می توانید ببینید و براساس آن تصمیم گیری کنید.

فضایی را برای وسایل ذخیره سازی دیجیتال و اصول اولیه کار (قلم، مداد، کاغذ چاپ، دفترچه یادداشت، تخته پاک کن، سه پایه) ایجاد کنید. یک راه بی‌دردسر برای ایجاد احساس جذابیت در دفتر این است که آن را با تعداد زیادی گیاهان زنده تزئین کنید. گیاهان فضای باز را به داخل می آورند، آرامش طبیعی را به فضا دعوت می کنند و حتی هوا را تمیز می کنند. گونه های بزرگ می توانند بیانیه ای را در طراحی شما ایجاد کنند، یا گیاهان کوچک میز برای هر یک از اعضای تیم می توانند ظاهری منسجم در سراسر دفتر ایجاد کنند.

 

 دکوراسیون اداری

 

فضای کار کاربردی

وقتی در دکوراسیون اداری نوبت به ایجاد یک محل کار کاربردی می رسد، مهم است که مطمئن شوید فضاهایی را برای جمع شدن افراد طراحی کرده اید. ایجاد مناطق اشتراکی تیم شما را تشویق می‌کند تا زمانی را برای رد کردن ایده‌های یکدیگر، آشنایی با همکاران خود و معاشرت در مورد پروژه‌ها صرف کنند. یک میز پهن با تعداد زیاد صندلی انتخاب کنید و به آن ظاهری شیک بدهید تا جلسات طولانی را جذاب تر کنید. مشابه داشتن یک فضای کاری کاربردی، ایجاد فضای ذخیره سازی برای سازماندهی تیم شما مهم است. ذخیره‌سازی را مطابق با نیازهای خود سفارشی کنید، پیدا کنید که به چه چیزی نیاز دارید دسترسی آسان داشته باشید.

ترفند یک طراح دکوراسیون اداری باهوش این است که قطعاتی را که قبلاً در اختیار دارید برای ذخیره سازی تغییر کاربری دهد. به عنوان مثال، یک کمد را به کمد بایگانی تبدیل کنید، سطل‌ها و سبدها را برای پر کردن قفسه‌های خالی اضافه کنید، یا از صندلی‌های ناهارخوری قدیمی به عنوان صندلی برای مهمانان استفاده کنید. کمدهای داخلی با قفسه های فراوان ایجاد کنید تا درهم و برهمی را از دید و سازماندهی دور نگه دارید. در اینجا، عملکرد و طراحی با هم تلاقی می کنند، زیرا حس خانه و سبک شخصی در داخل یک میز چوبی گرم به هم می رسند. اگر قسمتی از روز کاری وجود داشته باشد که به اتفاق آرا مورد علاقه باشد، آن ناهار است. فضایی در دفتر خود ایجاد کنید تا راحت بنشینید و از یک وعده غذایی با همکارانتان لذت ببرید، این نه تنها به شما کمک می‌کند بلکه در زمان جمع شدن هم‌تیمی‌ها به گفتگوی جالب و ایده‌های خلاقانه برای پروژه‌ها دعوت می‌کند.

 

دکوراسیون اداری

 

زیبا سازی و دکوراسیون

شما می توانید از فرش استفاده کنید. فرش شما می تواند در اشکال، اندازه ها و طرح های مختلفی باشد که طراحی فضای دکوراسیون اداری شما را به هم متصل می کند. برخی از طراحان دکوراسیون اداری معتقدند قالیچه ها می‌توانند به لنگر انداختن و بهبود فضا کمک کنند. نور بد کاتالیزوری برای احساس خواب آلودگی و تخلیه انرژی است. دفتر خود را با لامپ (بزرگ یا کوچک، ایستاده یا رومیزی) برای احساس آرامش و آسایش زیبا کنید. چراغ رومیزی راهی عالی برای ایجاد احساس گرما در میز است. به‌علاوه، یک چراغ رومیزی زیبا می‌تواند قطعه‌ای عالی برای یک میز ساده باشد.

در حالی که در واقع کار کردن مهم ترین بخش کار است، همچنین ضروری است که برای استراحت وقت بگذارید. هر یا دو ساعت چند دقیقه استراحت کنید و شارژ کنید تا ذهن خود را متمرکز و تیز نگه دارید. با طراحی یک مکان اختصاصی برای استراحت، می‌توانید زمانی که احساس خستگی می‌کنید، به سرعت از آن خارج شوید، سپس با احساس شادابی به پروژه‌های خود بازگردید.

 

طراحی مدرن دکوراسیون اداری

طراحی مدرن دکوراسیون اداری به طور طبیعی خود را به ترکیبی از طراحی حرفه ای زاویه دار ساده با راحتی های سنتی خانه می دهد. زیبایی طراحی مدرن در اواسط قرن این است که قطعات جاودانه هستند. آنها می توانند لوازمی باشند که از مد نمی افتند، بنابراین لازم نیست نگران به روز رسانی مبلمان اداری خود باشید. با مبلمان چوبی گردویی و چوبی سخت همراه با صندلی های کناری تافت، ظاهر را در فضای خود بگنجانید. کوهی، زیتونی، سفید و مشکی رنگ های چرمی هستند که اغلب در مبلمان اواسط قرن یافت می شوند.

 

دکوراسیون اداری

 

از آنجایی که زمان زیادی را در دفتر می گذرانید، بودن در کنار وسایلی که به شما احساس آرامش می کنند مفید است. شخصی‌سازی فضایتان به شما کمک می‌کند الهام‌بخش باشید و روز را سپری کنید. گل ها، اشیاء مورد علاقه خود را بچینید و آثار هنری را آویزان کنید. اتاق را با فضای سبز تزئین کنید، یا از شمع هایی برای رایحه های آرام بخش استفاده کنید. اگر برنامه روزانه شما نیاز به مطالعه زیاد دارد، برای دسترسی آسان، کتاب های خود را به صورت سازماندهی شده به نمایش بگذارید. قفسه‌های کتاب حسی حرفه‌ای به هر اتاقی می‌افزایند، اگر کتاب‌ها بخشی از برنامه شما نیستند، از قفسه‌های کتاب خود برای سازماندهی اقلام ضروری استفاده کنید تا در صورت لزوم بیرون بیاورید. سازماندهی کتاب ها بر اساس عنوان یا نویسنده ممکن است بسیار کاربردی به نظر برسد، اما در یک محل کار، در واقع می تواند کارآمدتر باشد که مجموعه خود را در بخش ها بر اساس موضوع مرتب کنید.

 

فضای کار اشتراکی

فضای کار دکوراسیون اداری اشتراکی همچنین به معنای پروژه های مشترک است، بنابراین یک منطقه اختصاصی برای هم تیمی ها بسازید تا در زمان کار با هم جمع شوند. میزهای بزرگ و بلند، با قسمت های ایستاده با تخته پاک کن گزینه های عالی هستند. فضا را به گونه ای پر کنید که احساس راحتی در آن داشته باشید. دادن ویژگی منحصر به فرد به دفتر خود می تواند به آن احساس پویایی و بازیگوشی بیشتری بدهد. برای روشن‌تر کردن فضای خود، آثار هنری مقرون به صرفه را انتخاب کنید، یا به چند آینه سبک دهید تا نور را به اطراف اتاق بتاباند. آینه‌های کوچکی که در یک سری یا گروه‌بندی قرار می‌گیرند می‌توانند نمایشی خلاقانه و جذاب باشند. آینه‌ها، کاغذ دیواری‌ها و تکه‌های نقاشی دیواری می‌توانند هر اتاق را در زمانی که دیوارها خالی می‌شوند کامل کنند.

سیاه و سفید اغلب رنگ هایی هستند که فراموش می شوند. اگر به دنبال ظاهری مدرن و مینیمال هستید، آثار هنری سیاه و سفید یا حتی تمام سفید را در نظر بگیرید. این طرح رنگ کلاسیک و جاودانه همیشه مد است. با رنگ‌های متضاد کار کنید یا با رنگ‌های سفید روشن فضایی یکنواخت را انتخاب کنید. عکاسی با رنگ سیاه و سفید حس خوبی دارد. اگر دیوار گالری را انتخاب می کنید، مجموعه ای از هنرهای لایه ای را با قاب های رنگی مشابه امتحان کنید. از آنجایی که یک محل کار سازمان یافته یک محل کار شاد است، با ساده ترین نیاز شروع کنید. تقویم خود را طراحی کنید و یک نسخه بزرگ آن را در شرکت قرار دهید. یادداشت‌های برچسبی با کد رنگی را برای یادآوری رویدادهای مهم اضافه کنید یا با طراحی سیاه و سفید آن را مشخص کنید.

 

دکوراسیون اداری

استفاده از آثار هنری در دکوراسیون اداری

از روش‌های دوقطبی و سه‌گانه برای استایل بخشیدن به آثار هنری دکوراسیون اداری خود استفاده کنید. این طراحی هوشمندانه باعث می شود که قطعات هنری جداگانه از نظر بصری به عنوان یک طرح کلی به هم متصل شوند. این یک ترفند طراحی رایج طراحان داخلی برای ایجاد توهم هنر است. اگر دیوارهای گالری به سبک شما نیستند، این رویکرد طراحی راهی عالی برای زمین کردن دیوارهای خالی با یک نقطه کانونی چشم نواز است. اگرچه از مبلمان، وسایل تزئینی و آثار هنری استفاده می شود، اما دوری از شلوغی های غیرضروری نیز مهم است. با استفاده از محصولات تزئینی و آثار هنری در نقاط انتقال در ورودی ها و راهروهای وسیع می توان از تفاوت های انتقالی بین تغییرات بافت جلوگیری کرد. به همین دلیل باید آثار هنری را با توجه به رنگ و بافت آنها انتخاب کنید.

 

دمای محیط در ادارات

شما باید نه تنها به وسایلی که برای دکوراسیون اداری استفاده می شود، بلکه به دمای محیط نیز حساس باشید. در حالت ایده آل، دما در محیط های کاری باید حدود 22 درجه سانتیگراد باشد. به خصوص در دفاتر شلوغ، اگر دما خیلی زیاد یا پایین باشد، باعث کاهش تمرکز همه کارمندان می شود. علاوه بر این، باید بتوانید اقلام را به اندازه کافی کوچک نگه دارید، زیرا استفاده از وسایل اضافی در محیط اداری نیز بر دما تأثیر می گذارد.

 

 

مطالب بیشتر:

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا