فناوری املاک

سوالات رایج در زمینه تکنولوژی مدرن در املاک

 

آیا می دانید مزایای تکنولوژی مدرن در املاک چیست؟ این روزها شاهد خرید و فروش های گسترده ای در مسیر مجازی هستیم و این رویه سبب می شود که نفوذ تکنولوژی در املاک نیز دیده می شود. سالهاست که شاهد خرید و فروش و رهن و اجاره در بستر سنتی و کاغذی هستیم و این رویه از دید خریداران و فروشندگان آنطور که باید قابل قبول نبوده است اما به طور کلی آنچه که این روزها بسیار مهم است وجود تکنولوژی مدرن در املاک است که کوچکترین خطا را به خود راه نمی دهد. در این مقاله قصد داریم در خصوص سوالات مهمی که در زمینه تکنولوژی مدرن در املاک پرسیده می شود اطلاعات کاربردی ارائه دهیم.

 

 

تکنولوژی مدرن در املاک چقدر امنیت دارد؟

این سوال بارها و بارها پرسیده شده است و شاید عده ای هنوز هم به این روال عادت ندارند که البته حق هم دارند. در نظر داشته باشید که وقتی فکر ایجاد فضای ابری در املاک ایجاد شد اولین چیزی که در ذهنمان ایجاد شد امنیت بود. حال سوال ما از شما این است که اطلاعات نوشته در دفتر املاک های سنتی و یا کاغذی چقدر قابل اعتماد است؟ آیا هر انچه نوشته و گفته می شود با واقعیت سازگار است؟ قطعاً برای شما نیز پیش آمده است که اطلاعاتی به شما ارائه می شود اما وقتی می روید و شرایط را بررسی می کنید بسیار تعجب می کنید و با خود می گویید آنچه به من گفتند با آن چیزی که اینجا وجود دارد خیلی فرق دارد!

تکنولوژی مدرن در املاک در این مسیر از روش های کاغذی قابل اعتمادتر عمل کرده است و به نوعی توانسته پروتکل های قوی تری اعمال نماید. فضای ابری یک فضای ذخیره سازی اطلاعات در حد گسترده است و به شما قدرت مقایسه قوی می دهد حال این یعنی چه؟

 

 

وقتی شما با پیشنهاد های مختلفی روبرو هستید باید سعی کنید این رویه را به درستی مورد بررسی قرار دهید که آیا پیشنهادها در مقایسه با هم وضعیت صحیحی دارند؟ اگر در این بین یکی از اطلاعات به صورت رویایی عالی به نظر رسید کاربر به سادگی آلارم خود را روشن می کند و مشخص می شود که این پیشنهاد آنطور که نوشته شده نخواهد بود. بستر مقایسه در تکنولوژی مدرن در املاک به طور بسیار دقیق دیده می شود ( مو لای درز تکنولوژی نمی رود!) این در حالی است که شاید هرگز نتوانید در روش های سنتی چنین فضایی را ایجاد کنید.

 

تکنولوژی مدرن در املاک چقدر هزینه بر است؟

در واقع برای کاربران هیچ! حال سوال اینجاست که اگر کاربران نیازی به پرداخت هزینه برای استفاده از تکنولوژی مدرن در املاک ندارند بنابراین طراح چرا به سراغ طراحی چنین فضایی رفته است؟ محض رضای خدا؟

این سوال خوبی است که نیاز به شفاف سازی دارد! در نظر داشته باشید که ما به عنوان یک مشاور املاک باید هزینه هایی برای مغازه و شارژهای ماهانه در نظر بگیریم حال اگر در این بین فضایی ایجاد شود که بتواند خریدار و فروشنده را به طور مستقیم به هم متصل نماید دیگر هزینه های اضافی برای ما نیز وجود نخواهد داشت و به نوعی ما نیز برای استفاده کاربران هزینه اضافی نمی تراشیم. تعرفه هایی که در سیستم های پیشرفته املاک وجود دارد مشخص بوده و بخشی به عنوان حق کمیسیون در نظر گرفته می شود به این ترتیب چه خوب است که کاربر مقایسه و تصمیم گیری را رایگان و در منزل خود انجام دهد.

 

 

تکنولوژی مدرن در املاک چقدر زمان گیر است؟

موفقیت تکنولوژی مدرن در املاک به دلیل سرعت بالای آن است. می توان به جرأت اعلام نمود که در این مسیر چیزی به عنوان اتلاف زمان وجود ندارد شما هر لحظه و در زمان فراغت خود می توانید به این سیستم ها سر بزنید و اطلاعات دقیقی که مدنظرتان است کسب کنید حال شرایط به سادگی برای روزهای دیگر نیز فراهم شده است و افراد می توانند روند صحیحی را در این مسیر دنبال نموده و مقایسه های لازم را مبذول کنند. فرض کنید بخواهید تمامی این کارها را به صورت سنتی انجام دهید و هر روز به سراغ مشاور املاک بروید قطعاً خسته و به نوعی خجالت زده خواهید بود اما تکنولوژی مدرن در املاک سبب می شود که بدون هیچ تعارفی بارها و بارها مقایسه انجام دهید و بهترین را انتخاب نمایید.

در نظر داشته باشید که مزایای تکنولوژی مدرن در املاک بسیار زیاد است و شاید تنها افرادی که با تکنولوژی و کار کردن با گوشی های هوشمند مشکل دارند در این مسیر کمی نگران بوده و یا در لیست مخالفان قرار بگیرند. اینطور که شواهد نشان می دهد تکنولوژی مدرن در املاک خود شامل چندین دسته مختلف در زمینه خرید و فروش و رهن و اجاره است و پیشنهادهای وجود نیز طبق نیاز مشتری اعلام می شود.

رشد تکنولوژی مدرن در املاک بسیار سریع است و آماره و ارقام نشان می دهد که در آینده املاک سنتی بسیار کمرنگ خواهد شد.

 

 

مطالب بیشتر:

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا