سبک زندگی

زندگی در کانادا و اجاره خانه در تورنتو

 

یکی از بزرگترین و زیباترین شهرهای کشور کانادا، تورنتو است. اجاره خانه در تورنتو هزینه های سنگینی در بر دارد اما چندان ناممکن نیست. این شهر که پنجمین شهر پرجمعیت در آمریکای شمالی به شمار می رود، بیش از ۶ میلیون نفر جمعیت دارد.

این شهر به دلیل داشتن دریاچه های بزرگ همچون شهرهای شمال ایران دارای آب و هوای معتدل می باشد. از طرفی تابستان های گرم و زمستان های سرد تورنتو زبانزد همه است. زیبایی های این شهر بی نظیر است. با اجاره خانه در تورنتو می توانید تجربه زندگی در یک شهر لوکس و زیبا را بدست آورید.

تمام طول سال در شهر تورنتو باران ملایمی می بارد. این باران ها عموما در فصل زمستان به برف تبدیل می شود. به صراحت می توانیم بیان کنیم در شهر تورنتو به هیچ عنوان ماه خشک و غیر مرطوب وجود ندارد. این کشور بسیار مهاجر پذیر است. از این رو شرایط اجاره خانه در تورنتو برای مهاجرین آسان است.

فرهنگ های مختلف، زبان های مختلف، غذاهای خوشمزه، هنر مردم و از همه مهمتر فرهنگ های مختلف مردم این شهر خود به تنهایی جاذبه ای قوی برای زندگی در تورنتو به شمار می رود. اجاره خانه در تورنتو مسلما شرایط خاص و ویژه ای دارد که مختص کشور کانادا می باشد.

اما ما در این مطلب بررسی خواهیم کرد، که چرا برخی از افراد علاقه مند هستند تا در این شهر زندگی کنند. دلایل مختلفی وجود دارد که افراد به تورنتو مهاجرت می کنند و اقدام به اجاره خانه در تورنتو می نمایند.

 

وضعیت اشتغال و کسب و کار در تورنتو

بیشتر کسانی که به تورنتو مهاجرت می کنند، برای کسب موقعیت شغلی بهتر و زندگی عالی تر است. این افراد می دانند که کشور کانادا یکی از قدرتمند ترین کشورهای دنیا از نظر اقتصادی می باشد. اجاره خانه در تورنتو می تواند اولین قدم برای رسیدن به زندگی ایده آل در این کشور باشد.

هزینه و کیفیت زندگی در این شهر بسیار عالی است. به همین دلیل می توانیم بگوییم علت مهاجرت زیاد به این شهر چه می تواند باشد. این شهر را به عنوان پایتخت بانکداری و خانه بورس در کشور کانادا نیز معرفی می کنند. می توانیم با اجاره خانه در تورنتو، تجربه زندگی در بزرگترین مرکز فناوری اطلاعات را تجربه نماییم.

در حال حاضر کشور تورنتو از نظر وضعیت اقتصادی در موقعیت خوبی به سر می برد. ساخت و ساز آپارتمان ها و ساختمان های اداری در این شهر رونق بسیاری دارد. این ساخت و ساز ها علاوه بر این که به اقتصاد این شهر بزرگ کمک می کند، منجر به آسان تر شدن شرایط اجاره خانه در تورنتو نیز می گردد.

پس اگر قصد مهاجرت به کشورهای اروپایی را دارید، می توانید تورنتو را به عنوان بهترین محل سکونت انتخاب نمایید. این شهر از هر نظر دارای ویژگی های عالی و مناسب برای زندگی می باشد. وضعیت اقتصادی پیشرفته این شهر منجر شده است تا زندگی در تورنتو دارای شرایط ایده آل باشد. کافیست اقدام به اجاره خانه در تورنتو نمایید. تا بتوانید زندگی در شرایط عالی را تجربه کنید.

 

toronto cost living 2019 1024x538 1 - زندگی در کانادا و اجاره خانه در تورنتو

 

مکان های مناسب برای زندگی در شهر تورنتو

هر کشوری برای خود مناطق و مکان های ویژه ای دارد. زندگی در این مناطق می تواند همچون رویا و یا هدف برای افراد به شمار اید. تورنتو نیز یکی از شهرهای بزرگ کانادا، مکان های خاص و ویژه ای برای زندگی دارد. اجاره خانه در تورنتو مخصوصا در مکان های خاص ان، کار آسانی نیست.

می توانیم برخی از بهترین مکان های زندگی در این شهر را به شما معرفی نماییم. مثلا حومه ی شهر های ریچموند هیل، منطقه مارکام، منطقه نورث یورک، همچنین منطقه هالتون بهترین مکان ها برای زندگی به شمار می روند. پس بهتر است برای اجاره خانه در تورنتو به این شهرها توجه ویژه ای نمایید.

خانواده در این مناطق شهر تورنتو از اهمیت بالایی برخوردار است. از این رو افرادی که تصمیم دارند به صورت خانوادگی مهاجرت نمایند، می توانند به این مناطق مراجعه کنند. در حالی که افراد مجرد ترجیح می دهند در مرکز شهر اقدام به اجاره خانه در تورنتو نمایند.

زندگی در مرکز شهر مسلما مزایای بیشتری برای افراد مجرد دارد. مخصوصا برای کسانی که قصد دارند به تحصیل بپردازند. یا این که دارای شغلی مناسب در این شهر هستند. اما اگر قصد اجاره خانه در تورنتو دارید، باید بگوییم مسکن های دولتی در قسمت غرب این شهر وجود دارند.

البته این مناطق و به خصوص مناطقی همچون لائورنس هیتز، جین و فینچ و.. از نظر جرم و جنایت مساعد تر هستند. از این رو بهتر است پیش از اجاره خانه در تورنتو، مناطق مناسب را شناسایی نمایید. سپس به این عمل اقدام کنید.

برخی دیگر از مناطق تورنتو نیز وجود دارند که مکان های مناسبی برای زندگی نمی باشند. مثلا منطقه سنت جیمز، ماس پارک، اسکاربورو، مالورن و.. . هرگز در این مناطق اقدام به اجاره خانه در تورنتو ننمایید. زیرا می تواند برای شما محلی نامناسب به شمار اید.

زندگی در یک کشور خارجی خود به تنهایی می تواند حساس باشد. پس باید پیش از هر گونه حرکتی، تمام مکان های نامناسب در این شهر را شناسایی نمود. تورنتو با تمام زیبایی هایش، می تواند خطرناک نیز باشد. پس زمانی اقدام به اجاره خانه در تورنتو نمایید که، از امنیت محل سکونت خود مطمئن شوید.

 

مزایا و معایب زندگی و اجاره خانه در تورنتو

زندگی در تورنتو نیز همچون دیگر شهرهای دنیا مزایا و معایب متعددی دارد. می دانیم که زندگی در شهر های اروپایی برای بسیاری از مردم کشور ما آرزویی دست نیافتنی است. اما باید این را بدانیم که همه ی شهرهای اروپایی آنطور که نشان می دهند، محلی مناسب برای زندگی نیستند.

مثلا با اجاره خانه در تورنتو و زندگی در این شهر، می تواند شما را در سرمایی سخت فرو برد. کانادا یکی از سردترین کشورهای دنیا به شمار می رود. زمستان های سخت و سرد این کشور حتی برای مردم محلی این منطقه نیز طاقت فرساست.

مسکن در تورنتو نسبت به دیگر مناطق کشور کانادا هزینه ی بالاتری دارد. پس اگر به فکر اجاره خانه در تورنتو هستید باید این مسئله را در نظر داشته باشید که، زندگی در این شهر می تواند برای شما هزینه های هنگفتی در بر داشته باشد.

از طرفی دیگر ترافیک در شهرهای بزرگ همیشگی است. همین ترافیک شدید باعث می شود هوا نیز آلوده باشد. پس اگر قصد دارید با اجاره خانه در تورنتو خودتان را از شلوغی شهرهای دیگر خلاص کنید، باید بگوییم سخت در اشتباه هستید.

زیرا تورنتو نیز همچون دیگر شهرهای بزرگ هرگونه آلودگی را در خود جای داده است. تنها مزیت این شهر نسبت به دیگر شهرها، وضعیت خوب اقتصادی آن است. تمام این مواردی که بیان کردیم جزو معایب زندگی در تورنتو می باشد.

حال به سراغ مزایا زندگی در این شهر می رویم. شما می توانید با اجاره خانه در تورنتو به بهترین سیستم های آموزشی و مدارس عالی دست یابید. این می تواند برای شما بهترین موقعیت جهت تحصیل و کسب مدارج عالی باشد.

یکی دیگر از مزایای زندگی در این شهر، قطب مالی و اقتصادی عالی تورنتو می باشد. می توانید به راحتی در این شهر به شغل مناسب خود دست یابید و زندگی ایده آلی برای خود بسازید. کافیست در اولین قدم اقدام به اجاره خانه در تورنتو نمایید. پس از ان به دنبال شغلی مناسب باشید تا بتواند موفقیت را برای شما به ارمغان آورد.

 

intercontinental toronto centre ontario 1 top 1024x576 1 - زندگی در کانادا و اجاره خانه در تورنتو

 

قیمت گرانترین خانه های اجاره ای در تورنتو

این که در کدام منطقه اقدام به اجاره خانه در تورنتو نمایید، می تواند برای شما هزینه های متفاوتی در بر داشته باشد. مثلا خانه های اجاره ای که در خیابان King West واقع شده اند، همگی جزو گران قیمت ترین خانه های تورنتو به شمار می روند.

این خانه ها ماهانه ۲۸،۵۰۰ دلار اجاره دریافت می کنند. می توانیم به صراحت بیان کنیم اجاره خانه در تورنتو می تواند بیش از نیمی از درآمد سالانه تورنتو را در برگیرد. البته این قیمت اجاره فقط مختص پنت هاوس های ساختمان  Theatre Park می باشد.

نمای فوق العاده زیبا و شاهانه این ساختمان منجر شده است، تا به عنوان یکی از لوکس ترین خانه های منطقه تورنتو به شمار اید. اما این که شما تصمیم دارید در کدام منطقه به اجاره خانه در تورنتو بپردازید، بسته به سلیقه و هزینه ی مصرفی شما دارد.

زندگی در تورنتو علاوه بر سختی ها و مشکلاتی که در بر دارد، می تواند بسیار جذاب و رویایی نیز باشد. زیرا این شهر بی نظیر مکان های دیدنی و گردشگری بسیاری را در خود جای داده است. می توانید با اجاره خانه در تورنتو زمانی عالی برای تفریح و گردش داشته باشید.

معروفترین مکان های این شهر را از نزدیک بازدید نمایید. مثلا می توانید از هر منطقه ای که هستید برج CN را مشاهده نمایید. این برج بلند یکی از معروف ترین مکان های دیدنی در تورنتو به شمار می رود. تماشای شهر از بالای این برج فوق العاده است.

یکی دیگر از جاذبه های بی نظیر شهر تورنتو قلعه کاسا لوما است. اجاره خانه در تورنتو به شما این امکان را می دهد که بتوانید از این قلعه  تاریخی بازدید نمایید. قلعه ای باشکوه که چندین برج، اصطبل و ساختمان را در خود جای داده است. زندگی در این شهر  می تواند فراتر از رویا باشد. می تواند حقیقتی فوق العاده را برای مهاجرین به ارمغان آورد.

نمایش بیشتر

سامان ۷۲۴

ما در سامان ۷۲۴ به دنبال یک هدف هستیم (ترکیب املاک سنتی + املاک بر پایه تکنولوژی) فناوری ابری به ما کمک میکند نیازهای ملکی هموطنان خوبمان را به بالاترین سرعت و امنیت در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. گروه املاک سامان ۷۲۴

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا