دانستنی های ملکی

بررسی کامل سامانه های املاک در ایران

 

در کشور ما سامانه های املاک متعددی مشغول به فعالیت هستند. دنیا و پیشرفت های آن در زمینه ی تکنولوژی منجر شده است تا استفاده های درستی از آن شود. یکی از این استفاده ها از فضای اینترنت، مشاوره برای خرید و یا اجاره و رهن املاک می باشد.

در زمینه های متعددی می تواند در وب فعالیت نمود. اما برخی از فعالیت ها همیشه از رونق بیشتری برخوردار بوده و هستند. ما قصد دارید در این مقاله به بررسی برخی از وب سایت هایی که به فعالیت های املاکی مشغول هستند، بپردازیم.

باید بدانیم سامانه های املاک دقیقا باید چه ویژگی هایی، چه کاراکترهایی، چه آپشن هایی داشته باشند، تا در کسب موفقیت و رونق کسب و کار ما تاثیر بگذارند. حتما شما هم از برخی سامانه املاک ها دیدن نموده اید. اولین نکته ای که در نگاه اول برای شما مهم بوده است، چه نکته ایست؟

آیا شما هم جزو افرادی هستید که طراحی زیبای وب سایت برایتان از اهمیت برخوردار است؟ یا این که ارائه توضیحات و وجود تصاویر مهم است؟ به طور کلی می توانیم بگوییم هر شخصی بسته به سلیقه ی خود از سایت املاک خاصی خوشش می آید.

پس ما باید سامانه های املاک خاصی را در فضای اینترنت برای مشتری طراحی نماییم، که مورد تایید و پسند او باشد. در اولین مورد باید نام سایت را با دقت بالا انتخاب نماییم. پس از آن نوع طراحی وب مهم است. در انتها نیز ارائه ی خدمات عالی می تواند برای یک سایت مهم باشد.

 

 

 

همه چیز درباره سامانه املاک کیلید

یکی از وب سایت های ایرانی که در زمینه املاک فعالیت دارد، سامانه کیلید می باشد. با مراجعه به این وب سایت می توانید به راحتی بازار مسکن را مورد ارزیابی قرار دهید. اگر قصد دارید از طریق سامانه های املاک اقدام به خرید، رهن یا اجاره مسکن نمایید. می توانید از کمک های این سایت ها بهره مند شوید.

در این سایت شما پاسخ بسیاری از سوال های خود را دریافت خواهید کرد. در کدام محله، کدام آپارتمان، کدام طبقه را بخرید؟ بهتر است برای خرید منزل به کدام آژانس مشاور املاک بروید؟ همه ی این سوالات را می توانید در سایت املاک کلید پاسخ دهید.

مشاورانی که در این وب سایت قرار دارند در هر زمینه ای به مشتریان خود کمک می کنند. کسب اطلاعات از سامانه های املاک راحت ترین و مقرون به صرفه ترین روش است. می توانید در آرامش کامل، آگاهی های لازم را کسب نمایید. سپس بر سر معامله بروید.

 

چرا به سامانه های املاک چون کیلید نیاز است؟

این که برای خرید ملک اطلاعات دقیق و شفافی نداشته باشید، می تواند منجر به ضرر های سنگینی برای هر دو طرف معامله شود. از این رو دسترسی به سامانه های املاک همچون کیلید می تواند به شما این امکان را دهد که از طریق به روز ترین روش ها به جمع آوری داده ها و اطلاعات بپردازید.

شما با مراجعه به سایت املاک می توانید بدون مراجعه به کسیی، یا بدون دخالت سلیقه ی شخصی دیگران، اقدام به کسب اطلاعات بیشتر و بهتر نمایید.

از طرف دیگر شما می توانید با مراجعه به سامانه های املاک، بدون این که قصد خرید و یا فروش ملک داشته باشید، در این زمینه کسب اطلاع نمایید.  این که بازار مسکن در چه حالیست، افت و خیز دارد یا خیر و… همه را می توانید در این سامانه ها مشاهده نمایید.

جدیدترین و به روز ترین روش کسب اطلاع از قیمت های خرید، فروش و.. را می توانید از طریق این سایت ها بدست اورید.

 

سیستم های هوشمند برآورد قیمت کیلید

برای این که بتوانید قیمت مسکن را بدست آورید می توانید از سیستم های هوشمندی در این زمینه استفاده نمایید. این سامانه های هوشمند در سامانه های املاک موجود هستند. با استفاده از ویژگی های ملک، و داده های آماری می توانید قیمت ملک را برآورده نماید.

برای استفاده از این سامانه های املاک بهتر است یک کد پستی ده رقمی یا ادرس محل ملک را وارد این سامانه هوشمند نمایید، بدون این که نیاز به رفت و آمد و صرف هزینه های گزاف باشد، می توانید در کمترین زمان ممکن قیمت ملک مورد نظرتان را برآورد کنید.

مشاورانی که در سامانه های املاک کیلید تمام وقت در حال ارائه خدمات هستند، همچون کیلیدی برای قفل های بسته ی ذهن شما می باشند. همه می دانیم که یک مشاور معتمد و متخصص می تواند بسیاری از دشواری های مراحل خرید و فروش ملک را برای ما حل نماید.

برخی از افراد ترجیح می دهند به نزدیک ترین بنگاه املاک قانونی مراجعه نمایند، تا بتوانند اطلاعات لازم را در این زمینه به دست آورند. اما شما می توانید به راحتی، و بدون این که با واسطه های غیر قانونی معامله کنید، به سامانه های املاک مراجعه نمایید و در منزل به کسب اطلاعات بپردازید.

 

چشم اندازی روشن برای آینده ای بهتر با کیلید

سامانه های املاک به صرفه ترین، کارآمدترین و کم هزینه ترین روش برای یافتن مسیری روشن در آینده است. می توانید در آسان ترین حالت ممکن به صورت انلاین بستر مناسبی برای معاملات خود فراهم نمایید.

آژانس های مسکن که به صورت آنلاین به فعالیت میپردازند، بهترین راه ارتباطی قانونی و رسمی می باشند. با استفاده از سامانه املاک می توانیم بازدهی را افزایش دهیم و از حالت سنتی آن خارج نماییم. تا خریدارها و فروشنده ها به راحتی به یک دیگر دسترسی بیابند.

 

همه چیز درباره سایت املاک ihome

یکی دیگر از سامانه های املاک را می توانیم سایت ihome به شمار آوریم. این سامانه از سال 1394 آغاز به کار نموده است. از این رو می توانیم بگوییم یک سایت تازه کار و به روز است. در هر زمینه های به فعالیت می پردازد. سامانه ای جامع در خدمت خرید، رهن، اجاره و فروش ملک می باشد.

اما نکته ی جالبی که در این سامانه با ان روبرو هستید، ارائه فایل های خود در معرض دید مشتریان است. این سامانه های املاک به نوعی به شما این امکان را می دهد، تا اگر قصد دارید ملک خود را اجاره دهید، یا رهن دهید و یا خرید و فروش نمایید، در این سایت به ارائه ملک خود بپردازید.

با این روش کسانی که به دنبال یافتن ملک مناسب خود هستند، می توانند با سفارش شما روبه رو شوند. در این حالت است که قادر هستند به راحتی با شما ارتباط برقرار نموده و اقدام به معامله نمایید.

دنیای تکنولوژی دنیای پیچیده ای است. به همان میزان که معایب بسیاری دارد، مزایای بیشماری نیز در این دنیا وجود دارد. یکی از این مزایا نیز معامله و خرید و فروش ملک است.

شما می توانید با استفاده از سامانه های املاک ihome، اطلاعات لازم را در مورد مراکز درمانی، موقعیت ملک مورد نظر، دسترسی به سرویس های حمل و نقل، حتی نزدیکترین مراکز خدماتی و آموزشی را بدست آورید. همه ی این اطلاعات به شما کمک خواهد کرد تا بدون نیاز به حضور در بنگاه ها، اقدام به خرید و فروش ملک نمایید.

باید بگوییم این سامانه های املاک دارای مجوز های رسمی هستند. پس می توانید با اطمینان کامل در مورد تمام آگهی ها تصمیم بگیرید. البته با وجود این که این سایت املاک عمر کوتاهی دارد مسلما برای شما تفکرات منفی به بار خواهد آورد.

اما شما می توانید به راحتی از طریق سنجش و بررسی اعتبار این شرکت، اقدام به ثبت آگهی خود در سامانه نمایید. این تنها روشی است که به مشتری اطمینان کافی را می دهد. تابه کیفیت و واقعی بودن فایل ها ایمان آورد.

استفاده از سامانه های املاک مزایای دیگری را نیز برای شما دارد. شما می توانید با دسترسی به عکس ها، ویدیوها، تور های مجازی، مشخصات کامل مکانی، موقعیت و سن بنا، امکانات رفاهی و…. بدون نیاز به مراجعه حضوری، تمام جوانب را بررسی نمایید.

پس از آن به راحتی اقدام به خرید و یا رهن و اجاره ملک کنید. همه ی این امکانات از طریق دسترسی به سامانه های املاک میسر می شود. این سایت ها اصولا خدمات بسیاری برای مشتری های خود ارائه می دهند. مثلا می توانیم به برخی از این خدمات اشاره نماییم.

 

خدمات سایت ihome به آژانس های املاک

با ورود به این سامانه ها می توانید اقدام به درج آگهی های ویژه نمایید. آگهی های ویژه عموما دارای عکس هستند. از این رو بهتر دیده می شوند. می توانید به راحتی شاهد افزایش چشمگیر بازدید از آگهی خود باشید. می توانید با ثبت لیبل ویژه فایل آگهی خودتان در سایت املاک را نسبت به دیگر آگهی ها متمایز نمایید.

سامانه های املاک مکانی امن برای ارائه آگهی های شما می باشد. کافیست به این سامانه املاک مراجعه نمایید. پس از این که تمام مشخصات ویژه ملک خود را در سایت وارد کردید، آن را در معرض دید عموم قرار دهید.

این روش می تواند برای شما بهترین مشتری را به ارمغان آورد. دیگر مجبور نیستید خودتان را درگیر بنگاه های املاک نمایید. زمان صرف کنید، یا حتی هزینه های رفت و آمد بالایی بپردازید. یک روشی مطمئن و آسان برای انجام هرگونه معامله بر سر ملک خود را از طریق این سامانه های املاک انجام دهید.

نوع دیگری از خدمات سامانه های املاک ihome، درج اگهی های ساده است. این آگهی ها مسلما با آگهی های ویژه متفاوت هستند. زیرا بدون نیاز به ارسال عکس، می توانید این آگهی های خود را ارائه نمایید. از این رو آگهی های ساده شانس دیده شدنشان بالاتر از آگهی های ویژه است.

یکی دیگر از خدماتی که سامانه های املاک ihome ارائه نموده است، انتشار تبلیغات به صورت بنر است. شما می توانید صفحه بنر خود را در صفحه ی اصلی قرار دهید و روزانه بیشترین بازدید را داشته باشید. البته هزینه ی درج این آگهی های تبلیغاتی بسته به محل درج بنر متفاوت است.

سامانه های املاک همیشه در هر زمینه ای بهتری هستند. خدماتی که این سامانه برای مشتریان خود ارائه می نماید، آن را به یکی از بهترین و پرکاربردترین سامانه ها تبدیل نموده است. برای تخمین زدن قیمت آگهی خود می توانید به بررسی ابعاد، مشخصات، امکانات و تصویر بنر تبلیغاتی خود بپردازید.

خدمات برندینگ نیز در این سامانه برای شما ارائه شده است. می توانید از طریق سایت املاک به جدیدترین و بروزترین تغییرات فناوری های جهان دست یابد. با این روش راحت تر اقدام به معرفی ملک خود نموده و مشتری مناسب تری برای خود مهیا نمایید.

همه ی این خدمات که در سامانه های املاک برای شما ارائه می شوند، همچون کلیدی برای رسیدن به موفقیت و رونق کسب و کار هستند. روشی جدید برای بازاریابی مراکز املاک به شمار می روند. دیگر نیاز نیست به روش های سنتی اقدام به بازاریابی و یا جلب نظر مشتری نمایید. این سامانه های املاک کار شما را آسان می کنند.

 

 

همه چیز در مورد سایت دلتا

یکی دیگر از سامانه های املاک که در هر زمینه ای به شما کمک خواهد کرد، سایت املاک دلتا می باشد. این سایت به شما نحوه ی راه اندازی و شکل گیری یک آژانس املاک را نشان می دهد. همچون مشاوری به شما کمک می کند تا یک سامانه املاک عالی و به روز راه اندازی نمایید.

این سایت برای شما همچون راهنمایی جامع می باشد. علاوه بر این که روش های جدید و پیشرفته را برای راه اندازی آژانس به شما ارائه می دهد، نحوه ی بهره برداری از این سایت ها را نیز به نحو احسنت به شما آموزش می دهد. می توانید به راحتی از طریق این سامانه های املاک اطلاعات لازم در مورد آژانس ها را دریافت نمایید.

 

آموزش ثبت و جستجوی ملک 

پس از این که نحوه راه اندازی یک آژانس املاک را در این سایت اموزش دیدید. می توانید به سراغ خدمات دیگر این وب سایت روید. یکی دیگر از خدمات این سامانه های املاک، اقدام آسان به ثبت و جستجوی ملک می باشد. می توانید با مراجعه به این سایت در کمترین زمان ملک مورد نظر خود را پیدا کنید.

افرادی هستند که در سامانه های املاک اقدام به ثبت ملک خود به منظور فروش، اجاره، رهن و.. می نمایند. شما به عنوان مشتری می توانید به این سایت مراجعه کنید و ملک مورد نظر خود را برای فروش به ثبت برسانید. علاوه بر آن به وجود پیشرفت تکنولوژی دیگر نیاز نیست برای پیدا کردن و خرید ملک به بنگاه ها سر بزنید.

می توانید در کمترین زمان و با مقرون به صرفه ترین روش، ملک درخواستی خود را پیدا کنید. تنها با چند دقیقه زمان و گشت و گذار در سامانه های املاک، به راحتی می توان ملک مورد نظر خود را یافت.

 

ارائه مجله های متعدد در مورد ملک

سایت املاک دلتا یکی از سامانه های املاک می باشد که در زمینه ی اطلاع رسانی، فعالیت غنی دارد. این سایت در زمینه های مختلف اعم از ثبت و جستجوی ملک اقدام به انتشار مجله نموده است. می توانید به راحتی با مراجعه به این سایت ها در مورد انواع ملک ها اطلاعات کسب نمایید.

برخی از این سامانه های املاک معمولا قصد دارند، تا به مشتری ها و بازدید کننده های خود بیان کنند که چه ملکی را با چه شرایطی خریداری یا اجاره نمایند. اما این حرکت می تواند به نوعی تحمل به مشتری باشد. بهترین کار این است که اطلاعات به صورت ضد و نقیض در اختیار  بازدید کننده قرار گیرد.

در این صورت است که مشتری می تواند بر حسب سلیقه و تصمیم خود انتخاب نماید. می توان در همه ی سامانه های املاک جستجو نمود تا در این زمینه به اطلاعات کافی دست یافت. همیشه به یاد داشته باشید دنیای مجازی می تواند بهترین و بیشتری فایده را در زمینه های مختلف برای ما داشته باشد.

این که ما چگونه از این دنیا استفاده نماییم، بستگی به توانایی ما دارد. مثلا وقتی شخصی تصمیم به ساخت سامانه های املاک می کند. به این معنی است که قصد دارد به مشتری های خود امکانات و ویژگی های خاصی ارائه دهد.

این که برای مشتری احترام و ارزش قائل شده و بی دلیل او را به بنگاه های املاک نکشاند، می تواند به عنوان یک عمل عالی در جذب مشتری عمل نماید. دنیای تکنولوژی می تواند در رونق کسب و کار تاثیر بسیاری بگذارد. پس این دنیا را دست کم نگیرید. همانطور که وب سایت دلتا دست کم نگرفته است.

 

 

 

همه چیز در مورد سایت املاک ملکانا

یکی دیگر از سامانه های املاک که در ایران اقدام به فعالیت نموده است، سامانه ملکانا می باشد. این سایت در زمینه های مختلفی اقدام به فعالیت می نماید. در اولین کلیک، زمانی که وارد این وب سایت می شوید شاهد پارامتر هایی خواهید بود.

خرید، فروش، رهن، اجاره، لیستی از املاک که به این منظور در این وب سایت قرار گرفته اند. این سامانه های املاک کمی به روزتر و مدرن تر از سامانه های دیگر است. زیرا به راحتی می توان از طریق این سامانه املاک اقدام به کسب قیمت خانه نمایید.

معمولا سامانه های املاک در مورد قیمت خانه ها اظهار نظری نمی کنند. اما می توان در سایت املاک ملکانا به راحتی قیمت خانه ای را که مد نظرتان است را دریافت نمایید. همیشه معامله دو جانبه است. شخصی فروشنده و شخصی خریدار است.

کسانی که برای معامله نزد هم حاضر می شوند، بسته به سلیقه اقدام به توافق می کنند. این که پیش از توافق قیمت اجاره، رهن و حتی خرید و فروش ملکی را بدانید می تواند به شما کمک کند. می توانید به اندازه ی مبلغی که در دست دارید، ملک خود را انتخاب نمایید.

به همین راحتی، و در کمترین زمان آنچه را که مورد پسندتان است را انتخاب و خریداری می نمایید. یکی دیگر از ویژگی های این سامانه های املاک مشخص بودن کمیسیون املاک است. همه ی ما می دانیم که برای خرید و فروش ملک باید کمیسیون پرداخت شود.

اما این که کمیسیون ملک چقدر است و چگونه مشخص می شود، نیاز به کارشناسی دارد. همه ی این موارد و پیدا کردن کارشناس زمان و وقت بسیاری را از شما خواهد گرفت. از این رو کارشناسان سامانه های املاک همچون ملکانا، با یک اقدام عالی کمیسیون املاک را برای بازدید کننده و مشتری مشخص نموده اند.

دیگر نیاز به کارشناسی و صرف زمان نیست. می توان بدون وقت تلف کردن ملک را انتخاب کرده و اقدام به معامله نمود. سامانه های املاک در زمینه های مختلفی فعالیت می کنند. هریک به نوعی، به دنبال آسان نمودن کار و جلب مشتری هستند.

 

حل کارهای حقوقی به راحتی در سامانه املاک

کارهای حقوقی و قرارداد بستن همیشه در ذهن ما حضوری صورت می گرفته است. اما امروزه دیگر استفاده از تکنولوژی باعث شده است تا حتی کارهای حقوقی نیز به صورت مجازی انجام شود. سامانه های املاک همچون ملکانا در این زمینه قدم پیش گذاشته و اقدام به ارائه هرگونه خدمات حقوقی نموده اند.

این که شما پیش از خرید و یا رهن و اجاره ملکی، از نظر حقوقی اطلاعات کسب نمایید. برای شما مهم است. اما این که بدون نیاز به تحقیق و بررسی و فقط با اطمینان به سایت املاک تمام این اطلاعات را بدست آورید، می تواند یک حرکت بزرگ برای جلب مشتری باشد.

سامانه های املاک همچون ملکانا به راحتی و به دور از هر گونه تبعیض، قرارداد توافقی آماده می کنند. بازدید کنندگان و مشتری هایی که به این وب سایت مراجعه می کنند، می توانند پیش از بستن قرارداد، آن را از کارشناسان حقوقی سایت درخواست نموده و بررسی کنند.

سامانه های املاک باید همیشه به روز باشند. تا در مدت کوتاهی به رونق بالایی دست یابند. یکی از این کارهایی که سایت املاک می تواند انجام دهد، ارائه قرارداد های توافقی است. پس می توانیم بگوییم ارائه این توافق نامه از جانب سایت ملکانا، کاری هوشمندانه بوده است.

 

مقایسه املاک در مکان های مختلف

زمانی که تصمیم به خرید، رهن و اجاره ملکی می گیرید، با املاک متعددی روبرو می شوید. مطمئنا در هر ناحیه ای ملکی مورد تایید شما خواهد بود. این که تمام جزئیات هر دو ملک را با یکدیگر مقایسه نمایید، کافیت به سامانه های املاک ملکانا مراجعه کنید.

این وب سایت با در دسترس قرار دادن اپلیکیشنی برای مقایسه املاک، به مشتری این امکان را ارائه نموده است تا در کمترین زمان ملک های مورد نظر خود را مقایسه کند. با مقایسه املاک می توانید بهترین ملک را در بهترین محلی که مد نظرتان است خریداری نمایید.

کافیست به قسمت مقایسه املاک این سامانه های املاک مراجعه کنید و کد ملک های مورد نظرتان را در این قسمت وارد نمایید. پس از آن می توانید به راحتی تمام جزئیات ملک های مورد نظرتان را ببینید. این کار کمک می کند تا قیمت، کمیسیون، وام موجود بر روی ملک، حتی قرارداد های توافقی را نیز شاهد باشید.

پس از بررسی کلی و جامع تمام این ویژگی ها، ملک مورد تایید خودتان را انتخاب نمایید. پس می توانیم بگوییم خدمات برخی سامانه های املاک تا حد زیادی به مشتری کمک می کند.

هر سامانه املاک وبلاگی برای اطلاع رسانی دارد. با مراجعه به وبلاگ های سایت املاک می توانید هم تصاویر ملک های مورد نظر وهم توضیحات ویژه ای در مورد آنها را بخوانید. اگر در هر زمینه ای نیاز به توضیحات بیشتری داشته باشید، می توانید با کارشناسان سامانه تماس بگیرید.

علاوه بر آن می توانید در این سامانه های املاک نیز اقدام به ثبت ملک نمایید. اگر قصد دارید ملک خود را برای رهن، اجاره، و یا فروش در سایت های مجازی منتشر نمایید، کافیست به سایت املاک مراجعه نموده و اقدام به ثبت ملک نمایید.

همه ی سامانه های املاک در این زمینه به فعالیت می پردازند. اما این که شما کدام سایت را انتخاب نمایید، می تواند از اهمیت بالایی برخوردار باشد. انتخاب شما برای سایت های املاک نیز مهم است. زیرا این روش و حرکت، خود به نوعی کسب مشتری بوده و رونق کسب و کار را به دنبال خواهد داشت.

 

 

همه چیز در مورد وب سایت املاک شابش

سامانه های املاک که امروزه بسیار با آنها روبرو هستید، یکی از بهترین و جدیدترین روش های کسب درآمد به شمار می رود. به جای این که تلاش کنید و از هر محلی مشتری برای املاک خود پیدا کنید، با تاسیس یک سایت املاک به راحتی می توانید، در کمترین  زمان ممکن و به راحت ترین شکل اقدام به فروش، رهن، اجاره و یا پیش فروش ملک نمایید.

یکی از سامانه های املاک عالی و به روز که در زمینه املاک به فعالیت میپردازد. سامانه شابش است. در این سامانه افراد می توانند به صورت رایگان اقدام به ثبت آگهی نمایند. معمولا دیگر سایت ها نیز در این زمینه فعالیت می کنند. اما سامانه املاک شابش بدون نیاز به ثبت نام و یا عضویت در سایت، اقدام به ثبت آگهی می نماید.

هر سایتی نسبت به سایت دیگر، مزیت های بهتری دارد. این که مشتری یا بازدید کننده از کدام سایت استفاده نماید، بسته به سلیقه و قصد او دارد. برخی از افراد ترجیح می دهند با سامانه های املاک حساس و سخت همکاری نمایند. برخی دیگر ترجیح می دهند از سایت املاک رایگان بهره مند شوند.

در سامانه املاک شابش مالکین و مشاورین املاک اقدام به انتشار آگهی های مختلفی در زمینه ی فروش، رهن و اجاره املاک متعددی نموده اند. می توانید در این سایت با انواع آپارتمان های مسکونی، تجاری، ویلایی، زمین، باغ، انبار، سوله، ملک های کلنگی، اداری و… رو به رو شوید.

می دانیم که بازدید از سامانه های املاک بسیار اسان است. از این رو روزانه بیش از هزاران نفر به این سامانه مراجعه می کنند. تا در مورد ملک مورد نظر خود به تحقیق و کسب اطلاع بپردازند. این که تا چه حد می توان به سایت های املاک اعتماد نمود، امروزه کمی سخت است.

اما همیشه ترس از کلاهبرداری نباید مانع از آن شود، که همه ی سایت های املاک را از این نوع سایت ها به شمار آوریم. از این رو می توان به راحتی و پیش از اقدام به هر نوع عملی، در مورد رسمیت مرکز سامانه های املاک پرس و جو نمایید.

سامانه های املاک به سرعت در حال کسب موقعیت های مناسب جهت انجام فعالیت می باشند. این که دانشجویی به دنبال محلی مناسب است، سرمایه گذاری قصد دارد در حوزه ملک سرمایه گذاری کند، مالکی قصد دارد ملک خود را اجاره دهد، یا خریداری قصد دارد ملکی را خریداری نماید.

همه ی این اعمال را می توان با مراجعه به سایت املاک در زمانی کم انجام داد. می توانیم بگوییم روشی آسان و بی دردسر برای انجام کارهای ملکی به شمار می رود.

 

آغاز فعالیت و خطوط قرمز سامانه های املاک

سامانه شابش به عنوان یکی از جدید ترین و جوان ترین سامانه های املاک، از سال 1394 آغاز به فعالیت نموده است. این سامانه برای تسهیل در فرایند اجاره، رهن و یا خرید ملک، آغاز به کار کرد. نرم افزار های متعددی توسط این سایت در دسترس افراد قرار گرفت.

نرم افزارهای تلفن همراه، که از طریق گوگل پلی، یا اپ استوری و کافه بازار می توان تهیه نمود. استفاده از نرم افزار های همراه ملک ایده ی موفقی برای رونق کسب و کار به شمار می رود. زیرا استفاده از اینترنت در گوشی های همراه حرکتی مقرون به صرفه و آسان است.

دسترسی آسان به سامانه های املاک باعث شد تا افراد راحت تر برای حل مشکلات و درخواست های خود اقدام نمایند. اما این شرکت بزرگ و جوان، خط قرمز های متعددی برای کاربران و مشتری های خود قائل شده است. اگر قصد دارید در سامانه املاک شابش اقدام به ثبت آگهی نمایید بهتر است در مورد خطر قرمز های این وب سایت اطلاعات کافی داشته باشید.

به صراحت می توانیم بگوییم که این سایت یک دفتر معاملات ملکی و یا شرکت واسطه گری نیست. یعنی همچون دلال ها و یا مشاورین املاک برای تبادل ارتباط بین فروشنده و خریدار پورسانت دریافت نمی کند. سامانه املاک شابش در قبال معاملات املاکی که توسط این شرکت انجام می شوند، هیچ وجهی دریافت نمی کند.

می توانیم بگوییم یکی از مزایای مهم و عالی این سامانه های املاک همین مسئله است. از طرف دیگر برخی سایت های املاک تمام اطلاعات کاربران خود را در مقابل دریافت مبلغ بالا به اشخاص حقیقی و حقوقی می فروشند.

حرکتی نادرست و غیر قانونی که متاسفانه از برخی از سایت های املاک سر میزند. اما سامانه شابش به هیچ عنوان در این زمینه به فعالیت نمی پردازد. پس میتوانید مطمئن باشید که تمام اطلاعات شما در این سامانه محفوظ خواهد ماند.

یکی دیگر از اهداف سامانه های املاک تسهیل معاملات ملکی می باشد. این که شخصی بدون هیچ دردسری بتواند در منزل اقدام به خرید ملک نماید، بزرگترین هدف این سامانه ها به شمار می رود.

 

اصول کار سایت املاک و مزایا استفاده از آن

سایت های املاک می توانند به عنوان یکی از دلایل کاهش ترافیک و مشکلات ترددی باشند. تصور کنید در شهر بزرگی چون تهران برای یافتن ملک مورد نظر خود باید چقدر زمان بگذارید. استفاده از سامانه های املاک علاوه بر آسان نمودن کار شما، تمام مشکلات را نیز از شما دور نموده است.

می توانید با خیال راحت و اطمینان کافی، تنها با چند کلیک در سایت و یا اپلیکیشن، ملک مورد نظرتان را انتخاب نمایید. تمام ملک هایی که در این سامانه های املاک به ثبت می رسند، توسط کارشناسان تایید شده اند. پس می توانیم بگوییم برای انجام هر نوع فعالیتی اطمینان داشته باشید.

 

 

همه چیز در مورد وبلاگ املاک اسکانو

وبلاگ ها را می توانیم بهترین مکان ها برای کسب اطلاعات به شمار آوریم. برخی از سامانه های املاک در زمینه های مختلفی فعالیت می کنند. وبلاگ اسکانو علاوه بر این که در زمینه ی املاک فعالیت می نماید، در مورد طراحی و دکوراسیون نیز به بازدید کنندگان خدماتی را ارائه می دهد.

با مراجعه به این وبلاگ می توانید خبر های مهمی را در هر زمینه بدست آورید. به روز ترین اخبار مسکن، ایده های جالب در مورد طراحی و دکوراسیون، توصیه های متعدد در مورد مشاوره های املاک، خانه داری و.. . همه ی این اطلاعات را می توانید در خبرنامه اسکانو بدست آورید.

سامانه های املاک عموما در مورد خرید و اجاره و رهن ملک اطلاعاتی در دسترس شما قرار می دادند. اما برخی از این سامانه ها به شما کمک می کنند تا برنامه های پس از خرید ملک را نیز با خود مرور نمایید. اگر دوست دارد پس از خرید ملک در مورد معماری آن اطلاعات بدست آورید، می توانید به خبرنامه ها مراجعه کنید.

خبرنامه هایی همچون اسکانو، جدید ترین متد ها و معیارهای مورد نظر در مورد املاک را در اختیار شما قرار می دهند. زمانی که از سامانه های املاک صحبت می کنیم، نیاز به کسب اطلاعات بسیار در این زمینه داریم. پس لازم است به برخی از خبرنامه ها مراجعه کنیم.

می توانیم بگوییم خبرنامه ها همچون روزنامه های روزی هستند. که برای ما اطلاعات لازم در زمینه های مختلف را بیان می کنند. اما خبرنامه های اینترنتی برخلاف روزنامه های روز، در یک زمینه ی خاص فعالیت می کنند. مثلا خبرنامه های املاک فقط در مورد املاک برای شما اطلاع رسانی می کنند.

شما نمی توانید با مراجعه به این وبلاگ ها، انتظار کسب اطلاعات دیگر داشته باشید. پیش از این که اقدام به خرید، رهن و یا اجاره ملکی نمایید، تلاش کنید در مورد تمام ویژگی ها و جزئیات آن اطلاعات کسب کنید. می توانید از طریق سامانه های املاک توصیه های حقوقی مهمی را بدانید و دریافت کنید.

 

 

همه چیز در مورد سامانه املاک دودوتا

یکی از سامانه های املاک که امروزه مورد توجه افراد قرار گرفته است، سامانه املاک دودوتا می باشد. این سامانه به افراد کمک می کند تا به صورت رایگان اقدام به جستجوی ملک، اجاره ملک و هر گونه فعالیتی در زمینه ی املاک نمایند.

این مسئله را به یاد داشته باشید سایت املاک، مشاور املاک نیستند. این سامانه های املاک توسط هیچ کدام از مشاورین املاک حمایت نمی شوند. نکته ی جالبی که در برخورد با این سامانه ها میتوان به آن اشاره نمود، دسترسی و استفاده از امکانات سامانه املاک، توسط عموم مردم است.

حتی مشاورین املاک نیز می توانند از این وب سایت ها استفاده نمایند. تمام امکانات این وب سایت ها رایگان می باشد. پس می توان بدون پرداخت حق عضویت در این سایت ها اقدام به ثبت آگهی، بازدید از املاک، خرید و یا اجاره ملک نمود.

مهمترین ویژگی که در سامانه های املاک با ان مواجه هستید، محافظت از اطلاعات کاربران می باشد. زمانی که در یک وب سایت اقدام به عضو گیری و ساخت اکانت می نمایید، نیاز به برخی اطلاعات برای ثبت نام وجود دارد. اگر این اطلاعات در معرض دید همه قرار بگیرد، سایت املاک اهمیت و اعتبار خود را از دست می دهد.

از این رو حفاظت از اطلاعات از اهمیت برخوردار است. سامانه های املاک همچون دودوتا، در زمینه ی حفظ و ایمن نگه داشتن اطلاعات کاربری بسیار تواناست. پس می توانید با اطمینان خاطر اقدام به عضویت در این سایت نمایید.

رمزگذاری اطلاعات در این سایت باعث شده است، تا این وب سایت را یکی از بهترین سامانه های املاک به شمار آوریم. این که چه میزان از اطلاعات کاربر برای بازدیدکنندگان به نمایش گذاشته شود، به درخواست و تنظیم خود کاربر بستگی دارد.

می توانید با اطمینان خاطر در سایت املاک ثبت نام نمایید. زیرا این اطلاعات به هیچ عنوان در اختیار سازمان ها، موسسات، یا شرکت ها قرار نخواهد گرفت. پس به هیچ عنوان از این اطلاعات در پروژه های تبلیغاتی استفاده نمی گردد.

 

مزایای استفاده از سامانه های املاک

با این همه توضیح در مورد سامانه های متعدد املاک، حتما برای شما نیز این سوال مطرح گردید که چرا باید از سامانه املاک استفاده نمایید؟ باید بگوییم استفاده از این سامانه های املاک مزایای بسیاری برای شما در بر خواهد داشت.

می توانید به جای این که با دغدغه ی بزرگی چون انتخاب ملک مواجه شوید، در زمانی کم و با آرامش کامل ملک مورد نظر خود را انتخاب نمایید. همیشه جابه جایی و انتخاب ملک مناسب دردسر ساز بوده است. این که چه میزان پول باید پرداخت کنید تا بتوانید توسط یک مشاور املاک، ملک خوب پیدا نمایید.

اما سامانه های املاک که امروزه و با پیشرفت تکنولوژی در اختیار شما قرار گرفته اند، کمک می کنند تا بدون صرف هزینه های گزاف، ملکی مناسب را در منزل پیدا کنید. با فروشنده به توافق برسید، از ملک دیدن نمایید، و در انتها بدون واسطه اقدام به بستن قرارداد نمایید.

همه ی ما می دانیم که دلالان املاک در زمینه ی مشاوره بیشترین کمیسیون را دریافت میکنند. حتی در برخی موارد می توانیم بگوییم حق کمیسیون مشاوران املاک از قیمت ملک بالاتر می رود. اما دیگر این مشکل برطرف شده است. دنیای تکنولوژی با ارائه سامانه های املاک متعدد، به افراد راه حل های ساده ای ارائه نموده است.

با استفاده از سایت املاک می توانیم قدرت دلالی را در ایران کاهش دهیم. علاوه بر آن مضرات دلالی برای اقتصاد را نیز از بین ببریم. پس استفاده از این سامانه های املاک فواید بسیاری دارد.

 

 

مطالب بیشتر:

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا