سبک زندگی

شرایط زندگی و اجاره خانه در کیش

بارها در مورد جزیره ی کیش شنیده اید. این که زندگی در این منطقه چگونه است؟ می تواند سوال تک تک ما باشد. برخی از افراد اقدام به اجاره خانه در کیش می نمایند. تا برای مدتی کوتاه هم که شده است در این جزیره زندگی کردن را تجربه کنند.

اما این که زندگی در کیش چه مزایایی دارد را می توانیم تا حدودی بیان نماییم. اجاره خانه در کیش می تواند برای برخی بزرگترین موفقیت باشد. این جزیره ی زیبا در قسمت جنوبی ایران قرار گرفته است. نزدیکی این جزیره زیبا به دریای خلیج فارس باعث شده است تا کیش به عنوان منطقه ای توریستی شناخته شود.

به دلیل همین جاذبه های طبیعی اجاره خانه در کیش مسلما می تواند سخت باشد. از طرفی چون جزیره کیش یک منطقه آزاد است، قیمت اجاره خانه مسلما بسیار زیاد است. بهتر است پیش از اقدام به اجاره خانه و زندگی در این جزیره، در مورد کیش اطلاعاتی بدست آوریم.

این جزیره ی زیبا بیشترین مسافت ساحلی را در جنوب کشور داراست. از هر طرف کوه، و تپه های مرتفع را در این منطقه شاهد خواهید بود. کسانی که به قصد زندگی کردن به این جزیره سفر می کنند. ممکن است در ذهن خود اهدافی داشته باشند.

با اجاره خانه در کیش علاوه بر این که می توانند در منطقه ای زیبا به زندگی بپردازند، به شغل تجارت نیز خواهند پرداخت. کیش منطقه ی آزاد است و بهترین منطقه برای تجارت و واردات – صادرات. نکته ی دیگری که می توانیم به عنوان جاذبه ای برای زندگی در این منطقه به شمار آوریم، آب و هوای منحصر به فرد کیش است.

کسانی که نمی توانند در هوای آلوده نفس بکشند و یا بیمار هستند، می توانند با اجاره خانه در کیش اکسیژن خالص دریافت نمایند. این منطقه درصد اکسیژن خالص بسیار بالایی دارد.

 

ویژگی ها و زیبایی های جزیره کیش

اکثر کسانی که برای تفریح به جزیره کیش سفر کرده اند، از علاقه خود برای زندگی در این محیط بحث نموده اند. این حقیقت را می توان به راحتی از زبان هر فردی شنید. با اجاره خانه در کیش می توان از زیبایی، آرامش، آب و هوای عالی و دیگر جاذبه های این منطقه بهره مند شد.

حتما از خودتان می پرسید مگر ممکن است به راحتی در کیش بتوان اقدام به اجاره خانه نمود؟ چرا فکر می کنید این مسئله دشوار است. جزیره کیش نیز همچون تمام شهرهای ایران خانه هایی را برای اجاره دادن آماده نموده است.

پس نمی توانیم بگوییم چون جزیره کیشی یک منطقه ازاد به شمار می رود، پس اجاره خانه در کیش سخت است. درست است که برای هر کسی نمی توان در این منطقه اقدام به اجاره خانه نمود. اما این موضوع دلیل بر این نیست که به طور کلی اجاره خانه در کیش میسر نیست.

امروزه و با پیشرفت تکنولوژی می توانیم بگوییم هر کاری ممکن است. حتما شما نیز با سایت ها املات در اینترنت روبرو شده اید. این سایت ها به شما کمک می کنند تا در هر کجای ایران و دنیا که بخواهید، اقدام به اجاره خانه نمایید.

کیش هم یکی از شهرهای ایران می باشد. پس اجاره خانه در کیش چندان هم کار دشواری نمی باشد. این جزیره آرام و ساکت است. از آنجایی که هر کسی نمی تواند سکوت و آرامش را تحمل کند، بیشتر مردم این منطقه ترجیح می دهند، پس از چند ماه زندگی در کیش، مجددا به شهرهای شلوغ باز گردند.

از طرفی دیگر شرایط زندگی اصولا در جزیره سخت است، اگر راه زندگی در این منطقه را بلد نباشید. افرادی که به فکر اجاره خانه در کیش هستند، مسلما روشی موثر برای زندگی در این محیط را انتخاب نموده اند. از این رو می توانیم بگوییم برای این افراد کیش بهترین انتخاب است.

جزیره کیش را به صراحت می توانیم یکی از امن ترین شهرهای ایران و یا حتی جهان به شمار آوریم. امکاناتی که در این جزیره میتوانید بدست آورید را در شهرهای بزرگ نمیتوان مهیا نمود. از این رو برخی از افراد به دلیل همین ویژگی ها اقدام به اجاره خانه در کیش می کنند.

 

 

امتیازات ویژه زندگی در جزیره کیش

بیشتر افرادی که به این جزیره سفر می کنند، طالب زندگی دائمی در کیش می شوند. زیرا این جزیره امتیازات ویژه ای دارد. اجاره خانه در کیش اولین قدم برای رسیدن به این امتیازات به شمار می رود. یکی از مهمترین امتیازات این جزیره، راه های دریای و هوایی آن است.

برای سفر به کیش باید یا از طریق دریا و یا از طریق هوا، اقدام نمود. هر دوی این راه ها می تواند برای کسانی که در جزیره ی کیش زندگی می کنند، هیجان انگیز باشد. پس برخی به همین دلیل آسانی رفت و آمد، اقدام به اجاره خانه در کیش می نمایند. تا هر زمان اراده نمودند، به این جزیره سفر کنند.

امتیاز دیگری که این جزیره دارد، بازارها، رستوران ها، میوه ها، و … می باشد که به لوکس ترین شکل ممکن در دسترس ساکنین این منطقه است. کسانی هستند که همیشه به دنبال تنوع در زندگی می گردند. این افراد عموما به اجاره خانه در کیش اقدام می کنند. زیرا می توانند با سفر به این منطقه در زندگی خود تنوع ایجاد کنند.

یک نکته ی مهم دیگر قیمت اجناس در این جزیره است. می توانیم بگوییم تمام اجناسی که وارد کیش می شوند، از بهترین جنس برخوردار هستند. از طرفی دیگر این اجناس نسبت به دیگر شهرها 10 تا 20 درصد ارزان تر می باشند.

همانطور که گفتیم کسانی که برای تجارت به این منطقه سفر می کنند، نیاز به محلی برای اسکان دارند. از این رو به اجاره خانه در کیش اقدام می کنند. برای این دسته از افراد، هم تجارت است و هم سیاحت. می توانیم بگوییم کیش خود به تنهایی یکی از قطب های اقتصاد در ایران شناخته می شود.

این جزیره زیبا هر ساله چندین هزار نفر توریست و گردشگر را به سمت خود جذب می کند. همه ی این توریست ها باید محلی برای اسکان داشته باشند. می توان با یک تفکر ساده، با اجاره خانه در کیش دست به تجارتی عالی زد.

 

قیمت اجاره خانه در کیش با تمام امکانات

قیمت اجاره خانه در این منطقه بسته به امکانات ساختمان ها متفاوت است. برخی از خانه ها به دلیل نزدیکی به دریا، یا ویلایی بودن، قیمت اجاره بالاتری دارند. اگر قصد اجاره خانه برای مدت طولانی در این شهر را دارید، باید با مالک به توافق برسد.

اما کسانی که برای سفر اقدام به اجاره خانه در کیش می کنند، اصولا از شبی 100 هزار تومان تا شبی 2 میلیون تومان باید پرداخت کنند. این قیمت ها به صورت تقریبی بیان شده است. پی نمی توانیم بگوییم دقیقا چنین است.

اما جزیره کیش در کل شهری دیدنی است. به همین دلیل زندگی و اجاره خانه در این منطقه می تواند شرایط خاصی داشته باشد. جزیره ی کیش جذاب ترین جاذبه های دیدنی را در خود جای داده است. از این رو با اجاره خانه در کیش چه برای مدت طولانی و چه برای کوتاه مدت، می تواند برای شما جذاب و جالب باشد.

می توانید در طول اقامت خود، از مناطق دیدنی چون ساحل مرجان کیش، کشتی یونانی، پارک دلفین ها، لاک پشت های دریایی، روستای باغو، خانه بومیان و… دیدن نمایید.

معمولا کسانی که به دنبال هیجان و تفریح هستند، زندگی در کیش را انتخاب می کنند. این جزیره زیبا به دلیل نزدیکی به دریا، تفریحات آبی فوق العاده ای دارد. با اجاره خانه در کیش حتی برای اقامت کوتاه مدت، می توان لذت و هیجان را تجربه نمود.

می توانیم بگوییم همه یا اکثریت خانه هایی که در جزیره کیش اجاره داده می شوند، مبله هستند. از این رو نیاز نیست به فکر اسباب کشی به این جزیره باشید. زیرا غیر از مسیر های هوایی و دریایی مسیر دیگری برای عبور و مرور ندارد. پس نمی توان از این طریق اقدام به اسباب کشی نمود.

 

 

موقعیت زندگی در جزیره زیبای کیش

زندگی در هر شهری در ایران زیبایی و جذابیت خاص خود را دارد. اما برخی از شهر ها علاوه بر زیبایی موقعیت های عالی نیز برای انسان فراهم می کنند. معمولا افرادی که به تجارت علاقه دارند در منطقه آزاد می توانند زندگی مناسب و خوبی داشته باشند.

اجاره خانه در کیش می تواند اولین قدم برای رسیدن به موقعیت و آینده ای روشن باشد. اما برای این کار باید در حد متعادل امکانات با خود داشت. اجاره خانه در این جزیره هزینه های سنگینی در بر دارد. در کوتاه مدت باید به میزان قابل توجهی اجاره خانه پرداخت شود.

حال تصور کنید کسی قصد زندگی به صورت طولانی مدت در این جزیره را داشته باشد. باید بتواند تا یک سال اول زندگی از پس هزینه های اجاره خانه در کیش بر بیاید. پس از آن اگر توانست موقعیت شغلی مناسبی برای خود فراهم نماید، می تواند به زندگی در این منطقه ادامه دهند.

زندگی در مناطق توریستی هم می تواند عالی و لذت بخش باشد. هم می تواند سخت و دشوار باشد. باید بگوییم که جزیره کیش یکی از مناطقی است که زندگی در آن لذت و سختی را توامان در کنار یکدیگر برای شما فراهم خواهد نمود.

پس اگر می توانید از پس تمام سختی های زندگی در این مناطق بر بیایید، می توانید اولین قدم را با اجاره خانه در کیش بردارید. تا به موفقیت و زندگی عالی نزدیک شوید.

 

 

مطالب بیشتر:

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا