فناوری املاک

فروش اینترنتی ملک


مقدمه ای برای فروش اینترنتی ملک:

با فروش اینترنتی ملک متقاضیان برای خرید و فروش خانه دیگر نیازی به صرف وقت زیادی جهت بازدید از هر مورد در منطقه ندارند. چون امروزه اکثر مشاوران املاک و فعالان در حوزه ی ساختمان نهایت فعالیت خود را در حوزه ی اینترنت انجام می دهند. به این صورت که با انتشار آگهی های فروش اینترنتی ملک در سایت های مختلف اقدام به جذب مشتری جهت فروش  می کند. بازار املاک در دنیای اینترنت در سایت های مختلفی رواج پیدا کرده است.  در حال حاضر در  بستر اینترنت، وب سایت های متعددی مانند کلید، ایران فایل، آدرس و … وجود دارند که هر کدام از آن ها گوشه ای از این بازار را در دست گرفته اند.

 

فروش اینترنتی ملک به چه صورت است؟

 


فروش اینترنتی ملک
:

بازدید اینترنتی از منازل با تکنولوژی های جدید به دلیل ترافیک و مشغله های کاری مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته شده است. چون این موارد ممکن است منجر به تعویق افتادن یا منتفی شدن بازدید حضوری از یک ملک شوند. البته با فروش اینترنتی ملک در وب سایت های آگهی املاک این مشکل رفع شده است. به این صورت که در سطح حرفه ای تر، برخی از کسب و کارها اقدام به ارائه ی تورهای مجازی از ملک های مورد نظر کرده اند.

با استفاده از این روش، مشاوران املاک به کمک دوربین های 360 درجه، تصاویری از منزل گرفته و در سایت بارگذاری نموده اند. کاربران می توانند با مشاهده ی این ویدیوها و یا تصاویر نمای داخلی منزل را به صورت 360 درجه مشاهده کرده و خیلی راحت تصمیم خود را بگیرند. در حال حاضر، دیوار یکی از وب سایت هایی است که این قابلیت را به پلتفرم خود افزوده است. از این رو بیشتر صاحبان املاک برای جذب مشتری های خود از این روش استفاده می کنند.

 

بررسی اجمالی فروش اینترنتی ملک

 


سیستم فروش اینترنتی ملک:

با افزایش جمعیت کشور، نیاز به ملک به خصوص در شهرهای بزرگ بیش از پیش احساس می شود. در زمان های گذشته یکی از پردردسرترین و زمان بر ترین کارها، خرید و فروش ملک بود. چون پیدا کردن خانه و ملک مورد نظر در مکان های مد نظر کاری وقت گیر و سخت است. از طرف دیگر پیدا کردن خانه ای که متناسب با سلیقه و انتظارات کاربران باشد، کاری حساس و زمان بر بوده است.

امروزه با گسترش علم و فناوری، بستر اینترنت موجب پیشرفت در زمینه ی ارائه ی خدمات تحت وب و به صورت آنلاین در حوزه ی فروش اینترنتی ملک شده است. به این شکل که، اینترنت زمینه ای را ایجاد کرده است که کار کاربران را در پیدا کردن ملک مورد نظر جهت خرید و یا ایجاد آگهی برای فروش ملک را بسیار راحت تر نموده است. برای پیدا کردن ملک مورد نظر دیگر نیازی به جست و جوی تمامی املاک های سطح شهر نمی باشد. چون با انجام چند کلیک ساده تمامی افراد در هر محل و مکان و هر زمان می توانند آگهی های فروش اینترنتی ملک را در وب سایت های مختلف پیدا کنند.

در حال حاضر یکی از پرطرفدارترین و پر سود ترین کسب و کارهای دنیا، فروش اینترنتی ملک می باشد. به این ترتیب که در صورت فروش اینترنتی ملک، شغل املاک محدود به یک منطقه نمی شود. افرادی که قصد کسب درآمد از این روش را دارند، می توانند دارای درآمد تصاعدی حتی در زمان استراحت و تفریح هم باشند. فروش اینترنتی ملک در واقع به سیستم و پلتفرمی گفته می شود که از قسمت های مختلفی مانند بازاریابی، فایل یابی و فروش و … برخوردار است. این بخش ها با کار کردن در کنار هم موجب ایجاد درآمد می شوند. از این رو با مزیت های بسیار زیادی همراه می باشند.

 

نحوه فروش اینترنتی ملک

 


بررسی مزیت های فروش ملک به صورت اینترنتی و آنلاین
:

فروش اینترنتی ملک نسبت به سایر روش های آژانس های املاک، دارای مزیت های بسیار زیادی می باشد. از جمله مزیت های فروش ملک اینترنتی به شرح زیر می باشند:

 • سود قابل توجه: فروش ملک به صورت اینترنتی دارای سود بسیار قابل توجهی می باشد. به این صورت که، مشاوران املاک مشتریان و متقاضیان بسیار زیادی را می توانند به وسیله ی شبکه های اجتماعی مختلف جذب نمایند. این افراد تنها کاری که برای جذب مشتری باید کنند، تهیه ی فایل های مختلف می باشد. این فایل ها نیازی به سرمایه ی بالایی نداشته ولی در عوض بیش از چند میلیون تومان سود به آن ها خواهد بخشید. با شیوه ی فروش اینترنتی، تعداد متقاضیان به شدت افزایش پیدا خواهد کرد. با افزایش تعداد متقاضیان بر تعداد معاملات هم اضافه خواهد شد. از این رو انجام این کسب و کار سود قابل توجهی را به صورت تصاعدی به مشاوران املاک خواهد بخشید.
 • رقابت ضعیف رقبا در فروش اینترنتی: یکی دیگر از مزیت های فروش اینترنتی، رقابت ضعیف رقبا در فروش اینترنتی می باشد. با در نظر گرفتن این موضوع که رقابت در این حوزه بسیار ضعیف است، امکان کسب درآمد بالا در آن بسیار زیاد است. در فروش اینترنتی ملک به روش صحیح، آژانس های املاک خیلی کمی فعال هستند. مشاوران حرفه ای افرادی هستند که مجموعه ای کامل از روش های جذب و فروش ملک را در اختیار دارند. این افراد از روش های حضوری گرفته تا روش های اینترنتی در حال کسب درآمد می باشند. البته برای املاک خود این افراد بایستی دارای یک کامپیوتر و یا لپ تاپ باشند تا بتوانند انجام کار را بهتر انجام دهند.
 • نیاز به سرمایه ی کم: این سیستم نیازی به سرمایه ی آن چنانی ندارد، چون برای شروع به این کار تجهیزات زیادی لازم نیست. افراد می توانند تنها با یک موبایل سیستم فروش اینترنتی ملک خود را فعال نمایند. افرادی که در املاک مشغول به کار هستند، می توانند با اتصال یک زنجیره ی مشتریان و فروشندگان، درآمد قابل توجهی را داشته باشند. به این صورت که، درآمد خود را می توانند نسبت به رقبای سنتی خود به شدت افزایش دهند. البته در صورتی که سیستم به شکل مناسب طراحی شود، بیشتر کارها اتوماتیک انجام خواهد شد.
 • مواد اولیه ی در دسترس: برای فروش اینترنتی ملک، مواد اصلی مورد نیاز، فایل می باشد. این فایل ها در سایت های اینترنتی مختلف که در ادامه به بررسی بهترین وب سایت های فروش اینترنتی ملک خواهیم پرداخت، وجود دارند. موضوع اصلی دیگری که وجود دارد، فایل یابی سریع و قرار دادن تصاویر گرفته شده از ملک مورد نظر می باشد. مواد مورد نیاز جهت فروش ملک هم به راحتی در پلتفرم های فروش ملک به صورت اینترنتی در دسترس هستند.

 

نحوه ی فروش اینترنتی ملک

 


معرفی بهترین وب سایت های فروش اینترنتی  ملک
:

برای فروش اینترنتی ملک، وب سایت های زیاد و متعددی وجود دارند که در ادامه به معرفی چند نمونه از آن ها می پردازیم:

 • دیوار: یکی از بهترین وب سایت ها برای خرید و فروش اینترنتی ملک، دیوار می باشد. تمامی کاربران از کل کشور می توانند با استفاده از این پلتفرم اقدام به خرید و فروش اینترنتی ملک خود نمایند. وب سایت دیوار یکی از وب سایت های مرجع جهت خرید و فروش ملک به شمار می آید. این پلتفرم به دلیل قابلیت هایی که دارد، مانند دسته بندی ها، امکانات و فیلتر های فراوان موجب سهولت در کار جست و جوی ملک شده است.
 • ملکانا: وب سایت ملکانا یکی دیگر از بهترین وب سایت ها برای خرید و فروش ملک می باشد. این پلتفرم از امکانات گسترده و رابط کاربری بی نظیری بهره مند است. به این صورت که، رابط کاربری این وب سایت بسیار تمیز بوده و کاربران در زمان پیدا کردن بخش های مختلف به دردسر نمی افتند. رابط کاربری این پلتفرم از 3 بخش اصلی تشکیل شده است. نقشه ی آنلاینی که بخش اعظم این رابط کاربری را اشغال می کند مربوط به آدرس همه ی املاک ثبت شده در این سایت می باشد.
 • کلید: یکی دیگر از بهترین وب سایت ها برای خرید و فروش اینترنتی ملک، وب سایت کلید می باشد. این وب سایت برای سهولت کاربران اپلیکیشن خود را هم در دسترس قرار داده است. این اپلیکیشن در کنار رابط کاربری ساده ای که دارد، از سیستم جست و جوی قدرتمندی برخوردار است. این وب سایت با استفاده از کد پستی اعلام شده اقدام به ارائه ی  قیمت حدودی ملک به کاربران می نماید. ثبت آگهی در این پلتفرم به صورت رایگان می باشد. فروشندگان ملک در قسمت امکانات و توضیحات، امکان توضیح ویژگی های مختلف ملک را دارند.
 • شابش: شابش یکی دیگر از بهترین پلتفرم های فروش اینترنتی ملک می باشد. این وب سایت را به راحتی می توان دانلود و استفاده کرد. ثبت آگهی برای فروشندگان ملک در این پلتفرم رایگان بوده و جدا از رابط کاربری ساده ای که دارد، سیستم جست و جوی آن بسیار پیشرفته است. کاربران می توانند با اعمال میانگین قیمت خانه، اقدام به مشاهده ی انواع آیتم های موجود در آن رنج به صورت نمودار خطی نمایند. همین طور کاربران می توانند لیستی از پروژه های ساختمانی در حال ساخت یا آماده تحویل را مشاهده نمایند.

 


بررسی دیگر وب سایت های فروش ملک:

 • با ملک: یکی دیگر از بهترین وب سایت های فروش اینترنتی ملک، وب سایت با ملک می باشد. امروزه یکی از روش های خانه دار شدن، خرید آپارتمان های پیش فروش است. امروزه افراد زیادی هستند که از این راه اقتصادی و البته پر ریسک اقدام به سرمایه گذاری بر روی خانه هایی که هنوز ساخت نشده اند، می کنند. وب سایت با ملک یکی از مراجع کامل برای پیش فروش آپارتمان می باشند. در این وب سایت، آگهی های مختلفی مربوط به پیش فروش آپارتمان وجود دارند. تمامی متقاضیان در این وب سایت می توانند آگهی های مربوط به پیش فروش آپارتمان را مشاهده کرده و اطلاعات آن ها را بررسی کنند.
 • وب سایت ملک بانک: وب سایت ملک بانک یکی دیگر از بهترین وب سایت ها جهت فروش اینترنتی ملک می باشد. این وب سایت تخصصی با ارائه ی امکانات مناسب جهت خرید و فروش ملک مدعی است که بهترین وب سایت ایران در حوزه ی فروش اینترنتی ملک است. این وب سایت با در دسترس گذاشتن اپلیکیشن خود موجب جذب کاربران زیادی شده است. رابط کاربری زیبا و مدرن سایت ملک بانک با رنگ بندی های جذابی که دارد، محبوبیت بسیار زیادی را بین طرفداران خود پیدا کرده است. از همه مهم ترین این پلتفرم با مشاورانی که دارد، موجب شده است تا کاربران با پرسش از آن ها ابهامات خود را رفع کنند. همین طور از طریق نقشه متقاضیان فروش اینترنتی ملک می توانند ملک مورد نظر خود را برای خرید بارگذاری کنند.

 

بررسی فروش اینترنتی ملک

 


برنامه ی روزانه ی سیستم دار فروش اینترنتی ملک در یک روز شامل چه مواردی می باشد؟

برنامه ی روزانه ی سیستم دار فروش اینترنتی ملک در یک روز شامل موارد مختلفی می شود. از جمله ی این مراحل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • یادگیری: یادگیری مهم ترین کاری است که برای افرادی که در حوزه ی فروش اینترنتی ملک فعالیت دارند، ضروری می باشد. این افراد می توانند با مطالعه ی کتاب یا مطالب مرتبط در این راستا اقدام به افزایش اطلاعات خود در مورد املاک نمایند. متقاضیانی که در دفاتر املاک به دنبال ملک می باشند، قطعا در زمان برخورد و گفت و گو با مشاوران املاک، تفاوت را احساس خواهند کرد.  از این رو بهتر است روزی نیم ساعت صرف مطالعه ی مطالب مرتبط با فروش اینترنتی ملک نمایید تا در کار خود بی رقیب شوید.
 • توسعه ی سیستم فروش اینترنتی ملک: افرادی که در حوزه ی فروش اینترنتی ملک مشغول به فعالیت هستند، روزانه یک ساعت از زمان خود را به بازاریابی و رشد کسب و کار خود اختصاص می دهند. از این رو درآمد سیستم وابسته به این کار می باشد. در صورتی که بهترین فایل های منطقه را بتوانند جمع آوری کنند و در آن بی نظیر باشند ولی بر بازاریابی متمرکز نشوند، هیچ اتفاقی نمی افتد. بازاریابی شامل نوشتن متن های تبلیغاتی، طراحی برنامه بازاریابی و … می باشد.
 • فایل یابی: فردی که مشغول به فعالیت در فروش اینترنتی ملک می باشند باید روزانه 2 ساعت از زمان خود را به فایل یابی اختصاص دهد. بیشتر افرادی که در این حوزه فعالیت دارند، با فروش همین فایل های خود می توانند به درآمد قابل توجهی دست پیدا کنند. به این صورت که، متقاضیان با بررسی آن ها می توانند هر چه سریع تر به ملک مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند.

 

 

مطالب بیشتر:

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا