فناوری املاک

فناوری در املاک از بین برنده محدودیت جغرافیایی

 

فناوری در املاک

فناوری در املاک یک نوع از بین برنده محدودیت های جغرافیایی است. وقتی شما به یک املاک مراجعه می کنید تنها ملک هایی که دور و اطراف مغازه خود را به شما پیشنهاد می دهد و این کار شما را سخت تر می کند در واقع اگر در یک شهر بزرگ به دنبال خرید یک ملک باشید نیاز است به ده ها و گاه صدها املاک مراجعه کنید تا بتوانید در حدود 80 درصد از محدوده های جغرافیایی را پوشش دهید این در حالی است که قطعاً زمان بسیار صرف می شود و در نهایت نیز گزینه موجود شاید آنطور که باید قابل قبول به نظر نرسد.

 

 

فناوری در املاک یک جغرافیاشکن واقعی

نامی که ما بر روی تکنولوژی فناوری در املاک قرار داده ایم جغرافیا شکن است. البته خودمان نیز از این اصطلاح لبخند می زنیم اما ساده ترین واژه ای که می تواند قدرت فناوری در املاک را مشخص سازد جغرافیا شکنی است. مطلبی که در بخش مقدمه ارسال شد را مورد بررسی قرار دادید؟ محدوده جغرافیایی از دسته موارد بسیار بسیار مهم در خرید و معاملات ملکی محسوب می شود و اگر بودجه و زمان کم باشد و یا به طور کلی سلیقه سخت پسندانه موجود باشد سبب می شود که محدودیت های جغرافیایی تبدیل به یک کابوس شود. فناوری در املاک سبب می شود که دیگر چیزی به عنوان محدودیت جغرافیایی ایجاد نشود.

این فضا سبب می شود که دامنه های فعالیت به طور دقیق تری گسترده تر شود و به نوعی فعالیت ها از سطح محله به منطقه و همینطور شهر و استان برسد در واقع شما می توانید در منزل خود هر آنچه در ذهن خود دارید در محله خاص، شهر و یا استان مشاهده نمایید . این در حالی است که قطعاً مراجعه به یک بنگاه هرگز نمی تواند گزینه مناسبی محسوب شود. در نظر داشته باشید که به طور کلی فناوری در این مسیر می تواند سریعتر و و راحتتر پیش برود و انتخاب های هوشمندانه بیشتری را ایجاد نماید.

 

فناوری در املاک چطور جایگزین روش های سنتی شده است؟

در واقع این فناوری دارای چندین بخش مختلف است، یعنی بخشی که برای ملک و زمین در نظر گرفته شده است متفاوت از بخشی است که برای آپارتمان ها در نظر گرفته می شود و این روند به خودی خود ادامه دار است. در نظر داشته باشید که فناوری در املاک سبب می شود که درگیری های سنتی قدیمی از بین برود. باید این واقعیت را پذیرفت که تکنولوژی جای ما را تنگتر نمی کند، سرویس های عرضه شده در این تکنولوژی به صورتی است که سبب می شود هر بخش از بخش دیگر متمایز باشد و تمرکز اصلی بر روی نیاز مشتری صورت بگیرد.

شاید عده ای بگویند که فناوری در املاک برای شهرستان های کوچک گزینه خوبی محسوب نمی شود و به نوعی از دسته مواردی است که شاید آنطور که باید قابل قبول به  نظر نرسد اما ما ثابت می کنیم که وجود فناوری در املاک در تمامی مناطق بدون در نظر گرفتن جغرافیا و مساحت موضوع مهم و کاربردی است.

عموماً در شهرهای کوچک اغلب افراد به یک سری از املاک که با آنها آشناتر هستند مراجعه می کنند و فکر می کنند که تمامی پیشنهادهای خوب دنیا در همان املاک وجود دارد و دیگر به دنبال گزینه های دیگر نمی روند این امر گاهاً بسیار به ضرر خریدار محسوب می شود در صورتی که دانش فناوری در املاک سبب می شود که این موضوع کنار رفته و با نگاه علمی و ریزبینانه تر این پروسه به طور دقیق دنبال شود و دیگر محدودیت های موجود و یک سری تعارف های تصنعی کنار گذاشته شود.

 

 

فناوری در املاک و هزینه های کمتر

در حوزه خرید و فروش ملک عموماً هزینه و قیمت گذاری ها امر بسیار مهمی محسوب می شود یعنی اغلب افراد دوست دارند به سراغ گزینه های ارزانتر اما با کیفیت بیشتر بروند فناوری در املاک این روند را به خوبی ایجاد می کند و نوسان قیمت در این مسیر بسیار کمتر است. در واقع هزینه ها به طور کلی دارای دسته بندی های مشخصی هستند و هر بخش می تواند از بخش دیگر مجزا باشد. موضوع دیگری که در خصوص خرید و فروش دیده می شود عدم کیفیت و یا اغراق گرایی است و گاه اغراق گرایی سبب بروز هزینه های عجیب و غریب می شود و در نهایت با ضرر های مالی همراه است. فناوری در املاک سبب می شود که استانداردسازی در سطح جهانی صورت بگیرد و هرگز نوسان قیمت به شکل غیر اصولی دیده نشود.

مبرهن است که فناوری در املاک آمده است تا خریدار و دو سمت معامله راضی باشند و به نوعی در این بین تعرفه های رد و بدل شده شکل و قالب صحیحی به خود بگیرند. در نظر داشته باشید که طراحی فناوری در املاک سبب شده است که میزان تخلف به حداقل برسد و انتخاب ها رویکرد دقیق و منصفانه به خود بگیرد.

 

 

مطالب بیشتر:

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا