تهران شناسی

موقعیت زندگی و قیمت آپارتمان در پردیس

موقعیت زندگی و قیمت آپارتمان در پردیس

تهران یکی از شهرهای بزرگ ایران به شمار می رود، که دارای شهرک های بسیاری است. شهرک پردیس یکی از جدید ترین و زیباترین شهرک های استان تهران می باشد. از این رو قیمت آپارتمان در پردیس می تواند بالا باشد. زیرا این شهرک به تازگی تاسیس شده است و ساختمان های ان سنی کمتر از ۲۰ سال دارند.

شهرک پردیس تقریبا در سمت شمال شرق استان تهران واقع شده است. این شهر در سال ۱۳۶۸ به عنوان شهر در نظر گرفته شد. در سال های قبل پردیس با نام آب انجیرک شهرت داشت. اما امروزه به شهر پردیس نامگذاری شده است. قیمت آپارتمان در پردیس، فاز های مختلف آن متفاوت است.

باید بگوییم این شهر دارای قابلیت های توریستی، گردشگری و سیاحتی بسیاری می باشد. طبیعت زیبای پردیس منجر شده است تا افراد زیادی تصمیم به زندگی در این شهر بگیرند. از این رو قیمت آپارتمان در پردیس روز به روز افزایش می یابد.

شهر پردیس در منطقه ای کوهستانی قرار گرفته است. به همین دلیل دارای ارتفاع بالایی بوده و آب و هوای مطبوعی دارد. منطقه های کوهستانی همیشه بهترین مکان برای زندگی به شمار رفته اند. قیمت آپارتمان در پردیس نیز به دلیل همین آب و هوای عالی و مناسب، بسیار بالا می باشد.

یکی دیگر از جذابیت های سکونت در پردیس، داشتن جاذبه های طبیعی و پوشش گیاهی مناسب این منطقه است. می توانید با خرید خانه در پردیس به جاذبه های طبیعی بسیاری دست یابید. قیمت آپارتمان در پردیس به همین دلیل نسبت به دیگر شهر های تهران بیشتر است.

 

53863054 126681861777233 1792415797812839322 n 1024x767 1 - موقعیت زندگی و قیمت آپارتمان در پردیس

 

زیبایی ها و شرایط زندگی در شهر پردیس

درست است که قیمت آپارتمان در پردیس بالا می باشد، اما می توان با زندگی در این منطقه به جاذبه های دیدنی بسیاری دست یافت. این شهر در تمام چهار فصل سال منطقه ای مناسب برای زندگی به شمار می رود. آبشار کمرد، منطقه جوزک، دریاچه سد لار و منطقه لار، دریاچه تار و… همگی از جمله جاذبه های دیدنی شهر پردیس به شمار می روند.

علاوه بر آن مکان های تاریخی و دیدنی بسیاری در شهر پردیس وجود دارد. زندگی در این شهر می تواند برای کسانی که تفریح و گردش را دوست دارند، بسیار مناسب باشد. قیمت آپارتمان در پردیس برای کسانی که دارای وضعیت مالی مناسبی هستند، بسیار مقرون به صرفه و مناسب است.

با زندگی در این منطقه هم می توانید تجربه ی زندگی در مکان به دور از آلودگی را بدست آورید، هم می توانید از جاذبه های گردشگری آن دیدن و لذت ببرید. اوقات فراغتی که در شهر پردیس در انتظار شماست، می تواند زیاد بودن هزینه و قیمت آپارتمان در پردیس را از یاد شما ببرد.

شهر پردیس در حال حاضر دارای ۹ فاز می باشد. ۶ فاز ان مسکونی بوده و سه فاز دیگر ان نیز صنعتی، توریستی و تحقیقاتی می باشد. شما می توانید با زندگی در این شهر به امکانات عالی همچون مراکز متعدد تجاری، پلیس انتظامی، اورژانس، راهنمایی و رانندگی و.. دست خواهید یافت. به همین دلیل قیمت آپارتمان در پردیس، فاز های مختلف آن متفاوت است.

تقریبا مساحت شهر پردیس معادل ۳۶۰۰ هکتار بوده که که امروزه حدود ۷۴۰ هکتار آن را در قسمت جنوب غربی، به عنوان دره بهشت مورد استفاده قرار گرفته است. قیمت آپارتمان در پردیس و نزدیک به این منطقه توریستی و سیاحتی، بالا است. اما مکانی مناسب برای زندگی به شمار می رود.

یکی دیگر از ویژگی ها و مزایای شهر پردیس، آزادراه تهران- پردیس می باشد. این آزادراه در اصل راه ارتباطی از شرق به شمال تهران است. این مزیت نیز قیمت آپارتمان در پردیس را افزایش داده است. زیرا این مزیت برای کسانی که قصد دارند از شهر تهران و آلودگی های آن دور شوند، بسیار عالی و مناسب است.

 

شاخص پردیس 1024x576 1 - موقعیت زندگی و قیمت آپارتمان در پردیس

 

علت مناسب بودن قیمت آپارتمان در پردیس 

در سالهای اخیر به دلیل زیاد شدن جمعیت در تهران، آلودگی های بسیاری در این شهر به وجود آمده است. از این رو بیشتر مردم این شهر، به خصوص بازنشستگان ترجیح می دهند در محیطی با آب و هوای مناسب تر زندگی کنند. شهر پردیس برای این افراد بهترین انتخاب است.

برای همین به این افراد زندگی در پردیس را انتخاب نموده و به خرید خانه در این شهر مبادرت می ورزند. قیمت آپارتمان در پردیس بسته به انتخاب و سلیقه ی افراد متفاوت است. برخی از خانه های که در فاز های مختلف قرار دارند، دارای ویژگی های خاصی می باشند.

به همین دلیل قیمت آپارتمان در پردیس، فاز های مختلف، متفاوت می باشد. می توان به راحتی در این شهر به اجاره یا خرید منزل های مسکونی پرداخت. زیرا محیطی آرام و زیبا برای زندگی به  شمار می رود. برخی از فازهای شهر پردیس مربوط به مسکن مهر هستند.

از این رو قیمت آپارتمان در پردیس برای کسانی که قصد سکونت در مسکن مهر را دارند، با قیمت مناسبی ارائه می شود. در این شهر هم خانه های ویلایی و هم خانه های آپارتمانی ساخته شده و وجود دارد. طراحی های زیبا و ساخت ساختمان ها با مصالح با کیفیت، منجر شده است تا قیمت آپارتمان در پردیس بسته به مکان ساخت و کیفیت مصالح نیز متفاوت باشد.

بیشتر افرادی که برای زندگی در شهر پردیس اقدام می کنند. به دلیل نزدیکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن، دانشجویانی هستند که از شهرهای مختلفی به این شهر سفر می کنند. از این رو قیمت آپارتمان در پردیس برای دانشجویان می تواند کمی سنگین باشد.

اما مسکن مهر هایی که در این شهر ساخته شده اند. با اجاره و رهن مناسبی در اختیار دانشجویان قرار داده می شوند. این کار باعث شده است تا بیشتر ساکنین شهر پردیس خانواده های بازنشسته، زوج های جوان و دانشجویان باشند. قیمت آپارتمان در پردیس برای زوج های جوان نیز می تواند مناسب باشد.

آپارتمان ها و ساختمان های در این شهر معمولا به صورت چند طبقه یا یک طبقه ساخته شده اند. این مسئله برای رفاه ساکنین مورد توجه قرار گرفته است. در حال حاضر حدود سی هزار نفر در شهر پردیس سکونت دارند. یک طبقه بودن واحد های ساختمانی منجر شده است تا قیمت آپارتمان در پردیس برای برخی از افراد بالا و مناسب باشد.

افرادی که ترجیح می دهند در ساختمان های تک واحده سکونت داشته باشند. به سمت شهر پردیس هجوم می برند. اصولا کسانی که در شهر پردیس سکونت دارند، برای رفت و آمد به تهران باید از تاکسی یا اتوبوس استفاده نمایند. مسئله رفت و آمد و دسترس به حمل و نقل عمومی نیز یکی دیگر از علت های بالا بودن قیمت آپارتمان در پردیس به شمار می رود.

زیرا برای رسیدن به مترو شهر پردیس، ساکنین باید مسافت طولانی را طی کنند. تا به این ایستگاه مترو عمومی رسیده و به سایر نقاط تهران دسترسی یابند.

 

قیمت مناسب برای خرید مسکن در شهر پردیس

اگر قصد دارید در شهر پردیس اقدام به خرید خانه نمایید، باید ابتدا بدانید کدام یک از محل های این شهر مناسب برای سکونت می باشند. برخی از فازهای این شهر متعلق به مسکن مهر می باشند. اما برخی دیگر از فازهای شهر پردیس ساختمان هایی کاملا شخصی دارند. قیمت آپارتمان در پردیس مخصوصا منطقه شخصی سازی شده، با منطقه مسکن مهر بسیار متفاوت است.

این منطقه به دلیل داشتن آپارتمانهای سه طبقه و بیشتر، و خانه های ویلایی زیبا، می تواند به عنوان یکی از بهترین مکان ها در شهر پردیس برای زندگی به شمار رود. از این رو اکثر کسانی که تصمیم به خرید مسکن در پردیس می گیرند، ترجیح می دهند در این مناطق مسکن تهیه کنند. حتی اگر قیمت آپارتمان در پردیس برای آنها بیش از اندازه بالا باشد.

از آنجایی که این شهر خارج از تهران قرار گرفته است و دارای آب و هوای عالی و کوهستانی می باشد، کسانی برای زندگی به این شهر سفر می کنند که بازنشسته باشند. تا بتوانند به راحتی از هوای پاک و تمیز این شهر بهره مند شوند. پس قیمت آپارتمان در پردیس برای این افراد چندان بالا نخواهد بود.

 

آیا قیمت آپارتمان در پردیس مناسب خرید می باشد؟

باید بگوییم از آنجایی که قیمت مسکن در کلان شهر تهران بسیار بالا می باشد، از این رو خرید مسکن در پردیس می تواند مناسب باشد. زیرا هم قیمت آپارتمان در پردیس نسبت به تهران مناسب تر است، هم این که این شهر به تهران نزدیک بوده و برای رفت و آمد کسی دچار مشکل نخواهد شد.

پردیس یکی از شهرهای اطراف تهران است که قیمت خانه های آن هر روز رو به افزایش است. از این رو خرید خانه در این شهر مسلما ضرری نخواهد داشت و حتی منفعت نیز به بار خواهد آورد.

اگر بخواهید در شهر اقدام به خرید خانه ای ۶۸ متری نمایید، باید تقریبا مبلغی معدل ۵۷۰ میلیون بپردازید. این ساختمان ها دارای یک خواب بوده و نوساز می باشند. اما قیمت آپارتمان در پردیس بسیار مناسب تر از تهران می باشد. مثلا شما می توانید به راحتی با خرید یک مسکن ۷۵ متری در پردیس، مبلغی معادل ۱۵۰ میلیون تومان بپردازید.

نکته ی جالب این است که خرید خانه در پردیس به علت داشتن آینده ای روشن و پیشرفت روز افزون، می تواند مزایای بالاتری نسبت به خرید خانه در تهران داشته باشد. کارشناسان معتقد هستند که شهر پردیس در چند سال آینده به عنوان یکی از بهترین مناطق حومه شهر تهران شناخته خواهد شد.

 

 

مطالب بیشتر:

نمایش بیشتر

سامان ۷۲۴

ما در سامان ۷۲۴ به دنبال یک هدف هستیم (ترکیب املاک سنتی + املاک بر پایه تکنولوژی) فناوری ابری به ما کمک میکند نیازهای ملکی هموطنان خوبمان را به بالاترین سرعت و امنیت در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. گروه املاک سامان ۷۲۴

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا