تهران شناسی

مجتمع مسکونی آ.اس.پ ASP بنای نمای تهران

تاریخچه و مشخصات مجتمع آ.اس.پ ASP

مجتمع آ.اس.پ ASP نزدیک به 40 سال است که مشغول به اجرای پروژه های بزرگ و مهم مهندسی است. در مجتمع آ.اس.پ ASP همزمان با علم روز دنیا و مطابق با استانداردهای بین المللی پروژه های بزرگ مسکونی، اداری، تجاری، تفریحی و غیره را اجرا می کند.

 

برج مجتمع آ.اس.پ ASP در نمایی در کنار برج میلاد

مجتمع آ.اس.پ ASP تا به امروز اجرای موفقیت آمیزی در ساخت و سازی بیش از هفتصد هزارمتربع زیربنا و صد البته با کیفیتی که در خور شأن این شرکت است، داشته است. همچنین طبق گزارشاتی که از طرف کارشناسان مجتمع آ.اس.پ ASP مطرح شده است، بیش از چهارصد هزار متر مربع زیربنا در سال اخیر در دست اجرا داشته است.

مجتمع آ.اس.پ ASP در واقع یکی از زیباترین، بهترین، ارزشمندترین و مدرن ترین بناهای کشور محسوب می شودکه دارای امکانات کم نظیری است.ارائۀ خدمات مسکونی، تجاری، تفریحی و اداری طی این چهل سال سابقۀ نادری از خود بجای گذاشته است. اگر بخواهیم مثالی مناسب از پروژه های مجتمع آ.اس.پ ASP مطرح کنیم بدون شک برج مسکونی تهران را می توانیم نام ببریم که یکی از مهم ترین پروژه هایی است که توسط مجتمع آ.اس.پ ASP اجرا شده است.

برج را مطابق با معتبرترین استانداردهای اجرایی و فنی ساخته است که براحتی می توان مجتمع آ.اس.پ ASP را با بهترین، زیباترین و مجهزترین ساختمان های کشورهایی مقایسه کرد که در دسته کشورهای پیشرفته در زمینه برج سازی محسوب می شوند .

با توجه توانایی های فنی، اجرایی ،تجهیزات و نیز مهارت و تجربیات ارزشمندی که کارکنان مجتمع آ.اس.پ ASP در این چهل سال از خود به نمایش گذاشته اند پیش بینی می شود در آینده ای نزدیک مجتمع آ.اس.پ ASP در پروژه های ساختمانی خارج از مرزهای ایران شرکت کرده و افتخارات بی نظیری را در این زمینه کسب کنند. کارشناسان مجتمع آ.اس.پ ASP ثابت کرده اند این شایستگی را دارند.

 

برج های مسکونی آ.اس.پ ASP

مجتمع مسکونی آ.اس.پ ASP تهران که در واقع یکی از قدیمی ترین، مجهز ترین و بزرگ ترین برج های مسکونی تهران محسوب می شود، دارای 23 طبقه بوده و به نام مجتمع مسکونی کوی بنیاد موسوم به برج های مجتمع آ.اس.پ ASP  یا ساختمان های آ.اس.پ شناخته می شود. همان طور که ذکر شد مجتمع آ.اس.پ ASP دارای 23 طبقه است ولی سه طبقه از آنها برج های مسکونی آ.اس.پ ASP را در بر می گیرد. هر سه برج جزء برج های بلند بوده که در اوایل دهه 1350 ساخته شد و این اتفاق با برنامه های مدرنیزاسیون تهران همزمان شده بود. در آن سال ها بجز برج های مسکونی آ اس پ ASP چندین برج دیگر نیز ساخته شده که توضیح دربارۀ آنها در این مطلب نمی گنجد. در واقع این طرح مدرنیزاسیون تهران بود که موجب شد در این مسیر این پروژه و طرح های دیگری در پایتخت اجرا شود.

برج های سه گانه مجتمع آ.اس.پ ASP در منطقه شش تهران ساخته شده اند.این برج ها در آن زمان در زمرۀ بلندترین ساختمان ها و مجهزترین بناها محسوب می شد. وقتی صحبت از امکانات رفاهی می کنیم نمی توانیم از وجود فروشگاه های متنوع و مختلف در 23 طبقه مجتمع آ.اس.پ ASP حرفی به میان نیاورد. تنوع فروشگاه ها در مجتمع آ.اس.پ ASP بقدری زیاد است که حتی اشخاصی که ساکن مناطق دیگر هستند برای تهیه مایحتاج و وسایلی که نیاز دارند به این فروشگاه ها مراجعه می کنند.

 

فروشگاه های مجتمع آ.اس.پ ASP

با اینکه حدود 40 سال از بنای مجتمع آ.اس.پ ASP می گذرد ولی هنوز نیز این ساختمان ها از استانداردهای بالای موجود خود برخوردار هستند. یعنی نیازی دیده نمی شود تا مجتمع آ.اس.پ ASP و ساختمان های آن را مطابق با استانداردهای روز دنیا بروز کرد.

همانطور که گفتیم مجتمع آ.اس.پ ASP دارای امکانات فراوانی است. به عنوان مثال به فضاهای مسکونی، تفریحی، رفاهی، تجاری و اداری می توان اشاره نمود. از دیگر امکانات مجتمع آ.اس.پ ASP وجود باشگاه های ورزشی است که ساکنین را تشویق می کند بدون اتلاف وقت از این امکانات ورزشی که بسیار هم مجهز می باشند، استفاده کنند. در ضمن هستند افرادی که خارج از مجتمع آ.اس.پ ASP به این باشگاه ها مراجعه می کنند و از این فضاهای ورزشی استفاده می کنند. از دیگر امکانات دیگر که تفریحی-ورزشی به حساب می آید می توان به استخر اشاره کرد که همیشه ساکنین را از لذت شنا در این استخرهای ورزشی بی نصیب نمی گذارد.

 

 

استخر آ اس پ ASPبرای شنا و تفریح

از دیگر امکانات بسیار مهم مجتمع آ.اس.پ ASP می توان به وجود مهدکودک در این برج‌ها اشاره کرد. این مهد کودک ها طوری اداره می شوند که کار مادران را برای نگهداری، تفریح و نیز آموزش فرزندان خود بسیار راحت کرده است.

وجود مهد کودک در مجتمع آ.اس.پ ASP امکان بی نظیری را فراهم ساخته است. به ویژه در این دوران که اکثر زوج ها شاغل هستند می توانید در نزدیک ترین مکان ممکن فرزند خود را با خیال راحت به این مهد کودک ها بسپارید. با وجود امکاناتی که در مهد کودک های مجتمع آ.اس.پ ASP وجود دارد بچه ها علاوه بر اینکه می توانند با دوستان خود بازی و تفریح کنند، از آموزش های این مهد کودک ها نیز بهره می برند.

وجود فروشگاه های مختلف و متنوع از دیگر امکانات مجتمع آ.اس.پ ASP  است که در هر زمانی که خواستید می توانید به آنها مراجعه کنید و هرچه که نیاز دارید تهیه کرده و همچنین از فضای پر زرق و برق فروشگاه  ها لذت ببرید.

 

فروشگاه های موجود در مجتمع آ.اس.پ ASP

یکی دیگر از امکانات مهم مجتمع آ.اس.پ ASP وجود رستوران ها و کافی شاپ های مختلف و زیباست. همیشه این امکان را دارید که با دوستان خود به رستوران یا کافی شاپ بروید و لحظات خاطره انگیزی برای خود و دوستان خود مهیا کنید. تعداد رستوان و کافی شاپ در مجتمع آ.اس.پ ASP  بسیار زیاد است و این دلیل استقبال گسترده ساکنین مجتمع آ.اس.پ ASP و نیز دیگر افردای که در مجتمع آ.اس.پ ASP  ساکن نیستند، می باشد.

 

رستوران های موجود در مجتمع آ.اس.پ ASP

ستوران همیشه محل محبوب و لذب بخشی علاوه بر میل کردن غذا می تواند به خاطرات خوشی برای مردم تبدیل شود. در برج های آ.اس.پ ASP رستوران ها و کافی شاپ های متنوع، زیبا و بسیار مدرنی وجود دارد که می تواند هر شخصی را در هر جایی که زندگی می کند به آنجا بکشاند. در رستوران های برج های مسکونی آ اس پ ASP غذاهایی تهیه می شود که در  کمتر رستورانی   می توانید آنها را پیدا کنید. تنوع بالا و کیفیت عالی رستوران ها و کافی شاپ های آ اس پASP   شما را مجبور می کند تا هنگامی که قصد میل کردن غذا دارید به همراه خانواده و دوستان به این رستوران ها مراجعه کنید. طبق تجربیات کارکنان این رستوران ها و کافی شاپ ها نشان می دهد کسانی که یکبار به این رستوران ها و کافی شاپ های مراجعه می کنند به مشتریان دائمی آنجا تبدیل شوند.

باید خاطر نشان کرد که آ اس پ ASP تنها یک مجتمع مسکونی نبوده و همانند یک شهر  کوچک ساخته شده که تمامی نیازهای ساکنین و بقیه را تأمین می کند. 

اگر بخواهیم چند تا از کافی شاپ های مجتمع مجتمع آ.اس.پ ASP را نام ببریم عبارتند از:

  • لونا

در واقع لونا اولین کافه ای بود که با طراحی بسیار زیبا در مجتمع آ.اس.پ ASP ساخته شد. لونا در واقع به داشتن قهوه های بسیار متنوع و درجه یک شهرت دارد.

  • رزماری

رزماری یک رستوران بسیار شیک و لوکس موجود در مجتمع آ.اس.پ ASP  می باشد. اگر هوس غذای ایتالیایی کردید رزماری یکی از بهترین رستوران هایی است که در کشور تهیه می شود

  • کافه مهتاب
  • کافی شاپی متفاوت با دکوراسیون ساده و طراحی زیبا که در آن از رنگ های گرم استفاده شده است. این کافه به عنوان یک کافه سنتی در مجتمع آ.اس.پ ASP شناخته می شود و غذاهای سنتی نیز ارائه می دهد.

 

سالن آمفی تئاتر

از دیگر امکانات مجتمع آ.اس.پ ASP وجود سالن آمفی تئاتر جهت اجرای همایش ها و اجتماعات در مجتمع آ.اس.پ ASP ساخته شده است. همانطور که می دانید تعداد ساکنین مجتمع آ.اس.پ ASP زیاد می باشد و این بدیهی است که در مجتمع آ.اس.پ ASP

آشنایی زیادی بین ساکنین مجتمع آ.اس.پ ASP وجود نداشته باشد و به همین دلیل       می توان وجود سالن اجتماعات در مجتمع آ.اس.پ ASP را موهبتی دانست که از طریق برگزای جلسات مهم مجتمع آ.اس.پ ASP برای ساکنین مجتمع آ.اس.پ ASP آشنایی و صمیمیت بیشتری بین ساکنین مجتمع آ.اس.پ ASP  ایجاد شود. به همین خاطر در مناسبات مختلف ساکنین مجتمع آ.اس.پ ASP می توانند همدیگر را ملاقات کرده و با هم آشنا شوند.

 

 

اطلاعاتی در مورد موقعیت مجتمع مسکونی آ.اس.پ ASP  تهران

مجتمع آ.اس.پ ASP واقع در منطقه 6 تهران، ضلع شمالی برج بین المللی تهران و بزرگراه حکیم، ضلع غربی بزرگراه کردستان، ضلع شرقی بلوار آزادگان، ضلع جنوبی خیابان ایران شناسی، شمال غربی محلۀ یوسف آباد، محلۀ شیراز و جنوب شرقی شهرک والفجر واقع     می باشد.

مجتمع آ.اس.پ تقریباً 250 واحد آپارتمانی دارد. علاوه بر این واحدها، حدود 140 واحد دارد که تجاری هستند و دارای بیش از 550 واحد انباری و پارکینگ است.

همانطور که ملاحضه می کنید به علت بالا بودن تعداد واحدها مسکونی مجتمع آ.اس.پ ASP هر روز تعداد افراد و متقاضیانی که خواستار سکونت در مجتمع آ.اس.پ ASP  هستند رو به افزایش است. به راحتی می توان ادعا کرد که مجتمع آ.اس.پ ASP  نظیر و همانندی در ایران ندارد. کسانی که ساکن آنجا هستند افراد خوش شانسی محسوب می شوند.

در انتها برخی از پروژه های بزرگ مجتمع آ.اس.پ ASP را در جدول زیر مشاهده می فرمایید.

 

کوی نوبنیاد ونک اداره مرکزی روابط عمومی شهرداری تهران
ساختمان مرکزی بانک صادرات ایران برج سپهر پارکینگ زیرزمینی شهرداری مرکز
مجموعه اقامتی و ورزشی شمشک بازار ابزار تهران
هتل بزرگ فردوسی مجموعه اداری و تجاری قلهک
باشگاه بانک صادرات ایران ساختمان مرکزی بانک صادرات کرج
مجموعه مخابراتی انقلاب اسلامی اداره مرکزی روابط عمومی شهرداری تهران
مجموعه مسکونی آبیوردی شیراز پارکینگ زیرزمینی شهرداری مرکز

 

 

مطالب بیشتر:

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا