تهران شناسی

جذابیت های مجتمع مسکونی سبحان در قیطریه

یکی از زیباترین و قدیمی ترین محله های استان تهران، قیطریه می باشد. این منطقه در شمال شهر تهران قرار گرفته است و دارای آب و هوا و موقعیت زندگی عالی می باشد. مجتمع مسکونی سبحان که در قیطریه ساخته شده است را می توانیم به عنوان یکی از بهترین آپارتمان های مسکونی در این منطقه به شمار آوریم.

اگر بخواهیم تهران را توصیف نماییم، باید بگوییم تهران شهر هزار رنگی است که هر منطقه ی ان ویژگی های خاصی دارد. مناطق مرفه نشین و لاکچری تهران بسیار زیاد هستند. کسانی در این مناطق زندگی می کنند که سطح درآمد بالایی نسبت به جامعه دارا هستند.

مجتمع مسکونی سبحان یکی از مکان های خاص در تهران است که فقط مرفه نشینان توانایی زندگی در این مجتمع را دارند. قیطریه را می توانیم یکی از زیباترین محله های تهران به شمار آوریم. بزرگترین و زیباترین پارک تهران را می توانید در قیطریه مشاهده نمایید.

اگر بخواهیم واضح تر بیان کنیم، باید بگوییم حتی تفریح و گردش در قیطریه نیز می تواند هزینه های هنگفتی برای شما به بار آورد. حال تصور کنید کسانی که در مجتمع مسکونی سبحان زندگی می کنند، چه شرایط و موقعیت مالی ای می توانند داشته باشند.

قیطریه از جمله محلات شمیرانات به شمار می رود. در زمان های قدیم این منطقه محلی مناسب برای کشاورزی و باغداری بوده است. اما امروزه با ساخت مجتمع مسکونی سبحان در این محوطه، دیگر مکانی برای کشاورزی و باغداری نمانده است.

قیطریه در زمان های قدیم شکارگاهی بزرگ بوده است. شاهان ایران در فصل های تابستان و بهار به این منطقه سفر می کردند تا بتوانند به شکار پرندگان بپردازند. اما امروزه محلی خاص برای سکونت مرفه نشینان به شمار می رود. در مجتمع مسکونی سبحان افراد لاکچری سکونت دارند.

 

n55 - جذابیت های مجتمع مسکونی سبحان در قیطریه

 

 

مشخصات ساختمان مسکونی سبحان در محله قیطریه تهران

انسان های زیادی هستند که دوست دارند در محله قیطریه زندگی کنند. امکانات ویژه ای که در این محله قرار دارد، زندگی را در قیطریه آسان نموده است. یکی از مرفه ترین و ویژه ترین ساختمان های این محله، مجتمع مسکونی سبحان می باشد.

این مجتمع مسکونی در بلوار کاوه قیطریه واقع شده است. زمینی به مساحت ۷۸۶۲۵ متر مربع برای ساخت مجتمع مسکونی سبحان اختصاص یافته بود. یکی از بزرگترین ساختمان های مسکونی در منطقه قیطریه به شمار می رود.

از آنجایی که این ساختمان در محله ای مرفه نشین واقع شده است، اجاره و یا رهن واحد های اپارتمانی ان مناسب هر کسی نیست. تعداد بلوک هایی که در این مجتمع ساخته شده است، ۱۲ بلوک می باشد. مجتمع مسکونی سبحان در قیطریه، گویی شهرکی ویژه و خاص برای زندگی افراد خاص می باشد.

تقریبا می توانیم برای این مجتمع ۹۳۰ واحد مسکونی شمارش نماییم. تمام این واحد های مسکونی با مواد اولیه باکیفیت ساخته شده اند. علاوه بر این ویژگی ها، مزیت عالی واحد های ساختمانی مجتمع مسکونی سبحان، تعداد پارکینگ های بیشمار آن است.

همه ی ما می دانیم که تهران دارای فضای محدودی است، و از انجایی که هر خانواده ای دارای چندین اتومبیل شخصی است، داشتن پارکینگ برای هر ساختمانی لازم است. مجتمع مسکونی سبحان یکی از معدود ساختمان های تهران است که دارای بیش از ۱۳۳۸ واحد پارکینگ است.

این مجتمع مسکونی که خود به تنهایی همچون شهرکی مجزا برای زندگی مرفه نشینان به شمار می رود.، دارای ۳ بلوک ۷ طبقه می باشد که این بلوک ها دارای امکانات ویژه و خاصی هستند. علاوه بر آن مجتمع مسکونی سبحان ۹ بلوک ۱۴ طبقه ای نیز دارد.

تمام طبقات این مجتمع ویژگی ها و امکانات خاصی دارند. می توانید با سکونت در این منطقه به هر چه نیاز دارید، دسترسی داشته باشید. از طرف دیگر دسترسی به وسایل حمل و نقل همچون ایستگاه مترو، تاکسی های مسافربری و … در منطقه قیطریه آسان است.

هر چند کسانی که در مجتمع مسکونی سبحان سکونت دارند، تقریبا به میزان کمی از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده می کنند. زیرا این افراد همگی از نظر وضعیت مالی مرفه بوده و اتومبیل های شخصی دارند. اما از آنجایی که این واحد های مسکونی اجاره داده می شوند، ممکن است افرادی در این منطقه سکونت نمایند که از درآمد متوسطی برخوردار باشند.

یا این که از حمل و نقل عمومی بیشتر از وسایل شخصی  استفاده کنند. از این رو برای این افراد دسترسی به این وسایل آسان است.

 

قیمت واحد های ساختمانی مجتمع مسکونی سبحان

منطقه ی قیطریه خود به تنهایی یک منطقه لوکس و گران قیمت است. از طرف دیگر این محله به دلیل داشتن زیباترین و بزرگترین پارک تفریحی، محیط زیستی منحصر به فرد دارد. با تمام این شرایط مجتمع مسکونی سبحان قیمت های خاصی دارد.

مجتمع مسکونی سبحان از سمت شمال به پارک قیطریه، از سمت جنوب به بزرگراه صدر، از سمت شرق به بلوار قیطریه و از سمت غرب به خیابان شریعتی متصل شده است. قیمت واحد های مسکونی در این منطقه بسیار بالا بوده و از این رو کسانی باید اقدام به رهن و اجاره ساختمان نمایند، که دارای وضعیت مالی بالایی هستند.

اگر بخواهیم قیمت های هر واحد مجتمع مسکونی سبحان را تخمین بزنیم، باید بگوییم هر واحد مسکونی قیمتی متفاوت دارد. تمام این واحد های مسکونی دارای انبار های بزرگ، پارکینگ، تراس های بزرگ، لابی و آسانسور های مدرنی می باشند.

با تمام این تفاسیر منطقه مسکونی سبحان دارای مجتمع تجاری ۳ طبقه می باشد. به همین دلیل نیز دسترسی به تمام لوازم مورد نیاز در این مجتمع اسان است. برخی از افرادی که در این مجتمع تجاری مشغول به فعالیت و کار هستند، نیاز دارند تا محل مناسبی برای سکونت خود انتخاب نمایند. از این رو بهترین انتخاب برای این افراد، اجاره یا رهن خانه در مجتمع مسکونی سبحان می باشد.

هزینه ی زندگی و اجاره واحد های ساختمانی در قیطریه بسیار بالا است. مثلا اکثر واحد های ساختمانی در مجتمع مسکونی سبحان بیش از ۱۵۰ میلیون رهن داده می شوند، با اجاره ی ماهانه ای بالایی ۲ میلیون تومان.

اگر بخواهید در این منطقه اقدام به رهن کامل خانه نمایید، باید مبلغی بالایی ۲۰۰ میلیون تومان تا یک میلیارد هزینه نمایید. درست است که هزینه ی اجاره خانه و رهن خانه در مجتمع مسکونی سبحان بالا است، اما امکانات ویژه ای که این ساختمان داراست، اجاره ای بالای آن را از یاد میبرد.

هر بلوک در این مجتمع دارای واحد های بیشماری است. واحد های بالاتر به دلیل داشتن چشم انداز زیباتر مسلما از قیمت های بالاتری نیز برخوردار هستند. از این رو اگر قصد دارید در مجتمع مسکونی سبحان سکونت نمایید بهتر است واحد های ساختمانی بالاتر را انتخاب نمایید.

این واحد ها زیبا بوده و ویژگی های خاص تری نسبت به واحد های پایین تر دارند. البته بسته به این که این ساختمان برای چه کسی رهن گرفته می شود، یا اجاره داده می شود، باید انتخاب متفاوت صورت پذیرد.

 

sobhan3 - جذابیت های مجتمع مسکونی سبحان در قیطریه

 

مزایای سکونت و زندگی در منطقه قیطریه 

منطقه قیطریه که در شمال تهران قرار گرفته است، دارای آب و هوای پاک تری می باشد. همه میدانیم که تهران به دلیل آلودگی هوای بسیار زیادی که دارد، مکانی مناسب برای زندگی به شمار نمی رود. اما برخی از افراد به دلیل موقعیت شغلی، تحصیلی و یا هر دلیل دیگری مجبور به سکونت در این استان هستند.

به همین دلیل برای فرار از آلودگی های محیطی، مناطق خوش آب و هوا را انتخاب می کنند. مجتمع مسکونی سبحان در منطقه قیطریه، یکی از این مکان های ایده آل و مناسب برای زندگی می باشد.

زندگی در این منطقه به دلیل لاکچری بودن از امنیت بالایی برخوردار است. مجتمع مسکونی سبحان از امکانات ویژه ای برای محافظت واحد های ساختمانی خود استفاده نموده است. سرتاسر ساختمان و فضای داخلی و بیرونی آن توسط دوربین های مدار بسته احاطه شده است.

از این رو می توانید با اطمینان خاطر در روز های تعطیل و یا ایام تعطیلات به سفر روید. بدون این که نگران خانه و کاشانه خود باشید. یکی دیگر از مزایای سکونت در منطقه ی قیطریه، دسترسی آسان به تمام وسایل حمل و نقل عمومی می باشد. تهران شهر بزرگی است به همین دلیل کسانی که در مجتمع مسکونی سبحان سکونت دارند، برای این که بتوانند به مناطق دیگر تهران بروند، ممکن است ساعت ها در ترافیک بمانند.

اما دسترسی به ایستگاه مترو در نزدیکی مجتمع مسکونی سبحان، این منطقه را برای زندگی مناسب تر نموده است. قیطریه در شمال است و اگر کسی در غرب تهران کار داشته باشد، می تواند رفت و آمد برای او سخت شود.

مزیت دیگری که می توانیم برای منطقه قیطریه و همچنین مجتمع مسکونی سبحان در قیطریه بیان نماییم، منحصر به فرد بودن این منطقه است. هر کسی نمی تواند در قیطریه سکونت نماید، از این رو تمام کسانی که در این ناحیه زندگی می کنند، به نوعی شناخته شده هستند.

مثلا هر شخص عادی توانایی سکونت در چنین منطقه ای را نخواهد داشت. مرفه نشین های تهران نیز تعداد محدودی هستند، که همگی در مکان های مختلف با هم روبرو شده اند. از این رو اگر قصد زندگی در مجتمع مسکونی سبحان را دارید، می توانید مطمئن باشید منطقه ای آرام و مطمئن است.

با تمام این تفاسیر، اگر به دنبال منطقه ای بسیار مناسب و امن برای زندگی می گردید، می توانید به قیطریه فکر کنید. پس از آن نیز به راحتی اقدام به اجاره، خرید و یا رهن واحد های مسکونی مجتمع سبحان نمایید.

 

 

مطالب بیشتر:

نمایش بیشتر

سامان ۷۲۴

ما در سامان ۷۲۴ به دنبال یک هدف هستیم (ترکیب املاک سنتی + املاک بر پایه تکنولوژی) فناوری ابری به ما کمک میکند نیازهای ملکی هموطنان خوبمان را به بالاترین سرعت و امنیت در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. گروه املاک سامان ۷۲۴

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا