تهران شناسی

مرکز خرید پالادیوم لوکس ترین و گرانترین مرکز خرید تهران

 

تهران مراکز خرید بسیار زیادی دارد. اما برخی از این مراکز خرید منحصر به فرد هستند. مرکز خرید پالادیوم در این شهر را می توانیم دنیایی شگفت انگیز به شمار بیاوریم. دنیایی که با ورود به آن دیگر خروج ممکن نیست. گویی انسان را مسخ می کند، زیبایی ها و قدرت جاذبه اش.

این مرکز خرید لوکس و مدرن در منطقه شمال تهران در محله زعفرانیه ساخته شده است. شما زمانی که وارد مرکز خرید پالادیوم می شوید، با بهترین، لوکس ترین و عالی ترین برند های داخلی و خارجی رو به رو میشوید. مرکز خرید شمال تهران باید به همان اندازه لوکس و خاص باشد.

نکته مهمی که باید در مورد مرکز خرید پالادیوم بیان نماییم این است، که واحد های مختلف این مرکز خرید در روزهای هفته ساعات کاری متفاوتی با یک دیگر دارند. همین مسئله منجر شده است تا واحد های مختلف در این مرکز خرید در روز های خاص شلوغ و پر رفت و آمد باشد.

 

آدرس پالادیوم و روش های دسترسی به آن

برای بازدید از این مرکز خرید رویایی و شیک، می توان هم با مترو، هم با اتومبیل شخصی و هم از تاکسی استفاده نمود. مرکز خرید پالادیوم در منطقه مرفه نشین زعفرانیه قرار گرفته است. به همین دلیل مردم این منطقه بیشتر ترجیح می دهند با اتومبیل های شخصی خود برای بازدید از پالادیوم اقدام کنند.

برای این که از اتومبیل شخصی برای رسیدن به مرکز خرید اقدام نمایید، می توانید از دو مسیر به مرکز خرید پالادیوم برسید. در مسیر اول از سمت خیابان مقدس اردبیلی و خیابان عروضی حرکت نمایید. نرسیده به میدان تجریش و بعد از پل پارک وی، می توانید به سمت زعفرانیه بپیچید.

اگر این مسیر را ادامه دهید به پارکینگ مرکز خرید پالادیوم خواهید رسید. به راحتی می توانید در این محل اتومبیل خودتان را پارک نموده و برای بازدید از مرکز خرید اقدام نمایید.

در مسیر دوم باید از سمت میدان الف حرکت کنید. باید از اتوبان چمران به خروجی خیابان یمن وارد شوید، کمی که مسیر را طی کنید می توانید به خیابان مقدس اردبیلی برسید. از این مسیر به سمت میدان الف حرکت نموده و به مرکز خرید پالادیوم برسید. این مرکز خرید کمی بعد تر از میدان الف واقع شده است.

پارکینگ های این مرکز خرید برای نگهداری و پارک اتومبیل های شخصی شما، مبلغی معادل 3 هزار تومان در هر ساعت دریافت می کنند. علاوه بر آن باید برای ورود به این مراکز خرید نیز 3 هزار تومان پرداخت نمایید. با این تفاسیر هزینه ورود به پارکینگ مرکز خرید پالادیوم بالا است.

 

پالادیوم و زیبایی هایش

ایستگاه مترو نزدیک به مرکز پالادیوم 

تهران با ترافیک خسته کننده اش محل مناسبی برای رانندگی و استفاده از اتومبیل شخصی نیست. به همین دلیل بیشتر مردم تهران ترجیح می دهند برای خرید در مرکز خرید پالادیوم از مترو استفاده کنند. به همین دلیل استفاده از مترو می تواند انتخابی مناسب باشد.

ایستگاه متروی میدان تجریش را می توانیم نزدیک ترین مسیر مترو به سمت مرکز خرید پالادیوم به شمار آوریم. می توانید با رسیدن به میدان تجریش سوار بر تاکسی های مخصوص شده  و خودتان را به راحتی به این مرکز خرید برسانید.

 

ساعات کاری مرکز خرید لوکس زعفرانیه

برای دسترسی به واحد های تجاری این مرکز خرید، می توانید همه روزه از ساعت 10 صبح تا 10 شب به مرکز خرید پالادیوم مراجعه کنید. واحد های غذایی این مرکز در روزهای تعطیل و دیگر روز ها از ساعت 11 صبح تا 11 شب پذیرای شما خواهند بود.

اگر قصد خرید بیا بازدید از این مرکز خرید را دارید، بهتر است تا پیش از ساعت 11 تمامی کارهای خود را انجام داده باشید. چون بعد از ساعت 11 شب درهای مرکز خرید پالادیوم بسته می شوند. باید بگوییم این ساعات کاری بسته به شرایط و موقعیت های گوناگون در منطقه زعفرانیه تغییر می کند.

 

مرکز خرید پالادیوم

برند های معروف موجود در مرکز خرید پالادیوم

تهران مراکز خرید لوکس انگشت شماری دارد. یکی از این مراکز خرید را می توانیم پالادیوم به شمار آوریم. زمانی که وارد این مرکز خرید می شوید، شاید در نگاه اول مبهوت شوید. زیرا برند های معروف و لوکسی در مرکز خرید پالادیوم موجود هستند.

همین مسئله منجر شده است تا این مرکز خرید را به عنوان گران قیمت ترین مراکز خرید تهران به شمار آورنده. اگر علاقه مند هستید از اجناس مارک خریداری نمایید، مرکز خرید پالادیوم را به شما پیشنهاد می دهیم. اما اگر قصد خرید از این مرکز خرید لوکس را ندارید، بهتر است تنها از ان بازدید نمایید.

تمامی اجناسی که در این مرکز خرید مشاهده خواهید نمود، از قیمت های سرسام آوری برخوردار هستند. تنها کسانی باید برای خرید از مرکز خرید پالادیوم به این محل مراجعه کنند، که نام برند ها معروف جهان برای آنها بسیار اهمیت دارد.

شما می توانید در این مرکز خرید با برند های معروفی همچون Jennifer، NIKE، women secret، Reebok، Adidas و… رو به رو شوید. این برند های مرکز خرید پالادیوم در زمینه پوشاک، کالاهای ورزشی، وسایل منزل و.. می باشند.

برند مشهور منگو، برند جهانی السی وایکیکی، برند سواروسکی، برند ایرانی درریس، برند شال و روسری تی تی و… همگی در مرکز خرید پالادیوم قرار دارند. از این رو برای خرید این مارک های جهانی، مشتری های خاص نیاز است. مشتری هایی که در شمال تهران ساکن هستند.

 

کافه رستوران پالادیوم

رستوران و کافه های لوکس مرکز خرید دیدنی پالادیوم

همه می دانیم بعد از یک روز گردش کامل در لوکس ترین مرکز خرید تهران، انرژی خودمان را از دست خواهیم داد. بهترین مکان برای استراحت بعد از خرید، تنها می تواند یک کافه یا رستوران شیک و عالی باشد. در مرکز خرید پالادیوم بهترین رستوران و کافه ها را مشاهده خواهید نمود.

می توانید در طبقه همکف و طبقه سوم به این رستوران و کافه های لوکس دسترسی داشته باشید. مجموعه غذای اصلی که در مرکز خرید پالادیوم برای مشتری ها سرو می شود فودکورت است. این مجموعه غذایی دارای فضای بزرگی بوده و با صندلی ها و میز های مخصوصی پر شده است.

می توانید در رستوران های مختلفی که در این مرکز خرید زیبا وجود دارد، یکی وعده غذایی خودتان را مهمان کنید. بهترین غذاهای مکزیکی و ایرانی را در مرکز خرید پالادیوم می توانید صرف نمایید. تجربه ای متفاوت برای تنوع دوستان خواهد بود.

یکی از بهترین رستوران هایی که در این مرکز خرید با ان روبرو می شوید، و می توانید بهترین و خوشمزه ترین غذا را در آن میل کنید، رستوران اسپیو رویال است. در شلوغی و هیاهوی مرکز خرید پالادیوم می توانید ارامش را در رستوران اسپیو رویال بدست آورید.

البته باید بگوییم این رستوران به دلیل محیط خانوادگی که دارد، محلی مناسب برای قرار های دو نفره نخواهد بود. اما اگر علاقه مند هستید با خانواده پس از یک گردش خسته کننده در مرکز خرید پالادیوم به صرف غذا بپردازید، رستوران اسپیو رویال را به شما پیشنهاد می کنیم.

علاوه بر این رستوران، رستوران های دریایی لاوانسی، رستوران ایتالیایی پستو، برگر فکتوری، دونر مارکت و.. را نیز در مرکز خرید پالادیوم خواهید یافت. با سلیقه و میل هر کدام از این غذاها را که بخواهید می توانید میل نمایید.

یکی دیگر از جاذبه های خوراکی در مرکز خرید پالادیوم کافه های زیبا و دنج برای صرف نوشیدنی است. قهوه همیشه بهترین درمان برای برطرف نمودن یک روز خستگی از بدن است. می توانید به کافه رستوران دنجا مراجعه نموده و اقدام به صرف یک قهوه تلخ نمایید.

این کافه رستوران در ورود اول چشم شما را به خود خیره می کند. انواع دسر ها و نوشیدنی های زیبایی که در این کافه رستوران وجود دارند، می توانند خستگی پالادیوم گردی را از تن شما دور کنند. علاوه بر این کافه رستوران، در مرکز خرید پالادیوم کافه ویونا با بهترین نوشیدنی ها و دسر ها پذیرای شما می باشد.

این کافه یکی از شعبه های کافه ویونا در تهران است، که باید بگوییم در اصل زیباترین کافه در میان کافه های تهران به شمار می رود. چیدمان زیبا و لوکس این کافه انسان را به آرامش عمیقی می کشاند.

 

مراکز خرید و مغازه های موجود در پالادیوم

زیبایی مرکز خرید پالادیوم فقط مختص به برندهای لوکس و لاکچری آن نیست. شما در این مرکز خرید با مراکز تجاری فوق العاده زیبای دیگری نیز رو به رو خواهید شد. با ورود به طبقه سوم پالادیوم شما می توانید به راحتی اسباب بازی فروشی جذابی را مشاهده نمایید.

نیازی نیست حتما فرزندتان را برای خرید به همراه ببرید. این اسباب بازی فروشی در بدو ورود حتی خود شما را هم به سمت خود جذب می کند. انواع و اقسام وسایل را در اسباب بازی فروشی مرکز خرید پالادیوم می توانید مشاهده کنید.

شما حتی در این مغازه جذاب و کودکانه هم با برند های معروف دنیا رو به رو می شوید. می توانید برای کودک خودتان انواع وسایل بازی را با برندها لگو، هاسبرو، کایولا، وی تک و… خریداری نمایید. علاوه بر آن در این مجموعه اسباب بازی فروشی می توانید بهترین کتاب های داستان را نیز خریداری و استفاده کنید.

 

گالری موسیقی در طبقه سوم مرکز خرید پالادیوم

اگر وارد طبقه سوم شدید شاید برای زمان کوتاهی در مقابل فروشگاهی مکث نمایید. فروشگاه سازهای موسیقی می تواند برای هر شخصی دیدنی و لذت بخش باشد. ویترین شیشه ای فروشگاه موسیقی مرکز خرید پالادیوم جذابیت بازدید از این الات موسیقی را افزایش می دهد.

می توانید در این فروشگاه بهتری سازهای ایرانی و عربی را مشاهده نمایید. می دانیم که فرزندان مرفه نشینان انواع و اقسام ساز های ایرانی و خارجی را از کودکی فرا می گیرند. به همین دلیل وجود چنین فروشگاهی در مرکز خرید لوکس تهران چندان تعجب آور نخواهد بود.

 

مرکز خرید پالادیوم

باشگاه ورزشی مجهز در پالادیوم

یکی دیگر از جاذبه هایی که می توانیم در مورد مرکز خرید پالادیوم بیان نماییم، وچود باشگاه ورزشی در طبقه ششم این مرکز خرید است. افراد بسیاری به پالادیوم مراجعه می کنند تا علاوه بر خرید از این فروشگاه، از باشگاه بدنسازی و استخر آن استفاده کنند.

بزرگترین مزیتی که می توانیم برای این باشگاه ورزشی در مرکز خرید پالادیوم بیان نماییم، این است که شما می توانید با به روزترین تجهیزات ورزشی در این باشگاه رو به رو شوید. می توانید ساعت ها در این ورزشگاه تمرین نمایید و از دیدن کوه های شمیرانات در حین ورزش لذت ببرید.

 

هایپر مارکت زیبای پالادیوم 

شاید باید بگوییم یکی از شلوغ ترین بخش های مرکز خرید پالادیوم هایپر مارکت ان است. شما با ورود به این محل می توانید به هر انچه در اشپزخانه خود نیاز دارید دسترسی داشته باشید. هر آنچه برای استفاده در منزل لازم است را به راحتی می توانید در هایپر مارکت پالادیوم خریداری نمایید.

 

 

انواع ترشی های دست ساز بهداشتی، انواع فراورده های تازه، انواع میوه و سبزیجات و.. همگی را در این محل زیبا به راحتی می توانید خریداری نمایید. مرکز خرید پالادیوم در اصل به عنوان شهری متنوع به شمار می رود که با ورود به آن می توانید از هر آنچه بخواهید را اینجا بدست آورید.

نیازی نیست ساعت ها در درون شهر بزرگ تهران به گردش بپردازید. فقط یک روز زمان برای گردش در پالادیوم کافیست تا تمامی نیاز های روزمرگی خود را خریداری کنید.

 

 

مطالب بیشتر:

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا