دانستنی های ملکی

روش های بررسی شباهت مشاور املاک و پزشکی

 

آیا می دانید شباهت مشاور املاک و پزشکی چقدر است؟ برای بررسی شباهت مشاور املاک و پزشکی باید یک سری موضوعات به طور کلی مورد بررسی قرار بگیرد. در این مقاله نگاهمان با روانشناسی گره خورده است.

بررسی شباهت مشاور املاک و پزشکی

شاید برای شما خیلی عجیب باشد که مشاور املاک و پزشکی با هم مورد مقایسه قرار گرفته است و به این نتیجه رسیدیم که شباهت مشاور املاک و پزشکی بسیار زیاد است. در نظر داشته باشید که وقتی صحبت از پزشک است یعنی جان آدمیزاد در میان است و پزشک آمده از جان انسان حفاظت نماید، این موضوع در خصوص مشاور املاک دقیقا در خصوص مال انسان مطرح است و حفاظت از مال بسیار مهم است چند درصد از شما خانه دار هستید؟ برای خرید خانه چقدر زحمت کشیده اید؟ از چه رویاهایی دست کشیده اید تا بتوانید منزل مورد نظر خود را خریداری کنید؟ می بینیم که مال نیز مانند جان مهم است و بابت خرید یک خانه زحمت های زیادی کشیده شده است.

حال فرض کنید که پزشکی که انتخاب کرده اید تنها به فکر جیب خود باشد و به ناحق برای شما عمل نسخه نماید، در این صورت شما ضررهای جانی و مالی زیادی را متحمل می شوید که در واقع حق شما نبوده است. اینجاست که مشخص می شود میزان شباهت مشاور املاک و پزشکی زیاد است. دقیقاً این موضوع در خصوص یک مشاور املاک هم قابل استناد است، برخی از مشاوران املاک فقط به فکر این هستند که یک معامله صورت بگیرد، می دانند که منزلی که بسیار از آن تعریف کرده اند مشکل شدید لوله کشی دارد و یا میزان استحکام آن مناسب نیست اما سعی می کنند با زیبایی های ظاهری نزل خریدار را گول زده و پولی به جیب بزند.

 

 

میزان شباهت مشاور املاک و پزشکی

شباهت مشاور املاک و پزشکی بسیار زیاد است. وقتی به سراغ یک پزشک خوب می روید مطمئن هستید که تمامی اطلاعاتی که در اختیار شما قرار می دهد درست است و او مانند خانواده شما به شما نگاه کرده است، او می خواهد شما به سلامت خود دست یابید.

مشاور املاک خوب و صادق نیز در ابتدا به رضایت شما فکر می کند او دوست دارد در ذهن خود به هر آنچه که دوست دارید برسید و درگیر هزینه های اضافی نباشید. این موضوع را از یاد نبرید که شباهت مشاور املاک و پزشکی بسیار زیاد است. مسئولیتی که یک مشاور دارد کم از دکتر نیست. لطفا این جمله را مبنی بر اغراق ندانید گاه یک اشتباه مشاور املاک سبب می شود که ضررهای مالی بسیار زیادی را متحمل شوید. این موضوع را در ذهن خود داشته باشید که مشاوران املاک همیشه دوست دارند یک معامله صورت بگیرد و در این بین کمتر کسی به فکر خریدار است. حتماً شنیده اید که مشاوران املاک در زمینه فروشنده توپ می زنند. یادمان باشد که وقتی می خواهیم یک مشاور املاک خوب انتخاب کنیم میزان شباهت او را پزشک بسنجیم در این مسیر آنچه بسیار مهم است شرط انصاف است. موضوعات بسیار مهمی که در زمینه شباهت مشاور املاک و پزشکی در نظر گرفته شده است نشان می دهد که هر دو حرفه نیاز به تخصص بالا دارند، باید اطلاعات خود را به روز نمایند، باید نگاه دقیق و ریزبینانه داشته باشند، تمامی جوانب را در نظر بگیرند، فقط به فکر جیب خود نباشند، در ابتدا ایرادها بررسی نمایند و در نهایت یک تصمیم کلی بگیرند. در این مسیر همیشه یک سری موضوعات هستند که کمی نگران کننده به نظر می رسد. به عنوان مثال برخی از مشاوران املاک ظاهر بسیار موجهی دارند اما در نهایت آنچه که صورت می گیرد خلاف عرف است.

ما باید سابقه فعالیت مشاوران املاک را به طور دقیق مورد بررسی قرار دهیم باید این موضوع را بررسی کنیم که چطور می توان به بهترین شکل ممکن مشاور املاک خوب و کاربلد را انتخاب کرد. هرچه اطلاعات ما در زمینه ملک و املاک بیشتر باشد در این زمینه موفق تر هستیم. یک موضوعی که بارها مورد پرسش قرار گرفته است میزان روحیات مشاور املاک و پزشکان است و به این ترتیب مشخص شده است که هر دو گروه دارای روحیه یکسانی هستند و بهتر است که در این زمینه اطلاعات دقیق و درستی فراهم باشد. افرادی که می خواهند ملک خریداری نمایند هر آنچه که تا به امروز زحمت کشیده اند را می بخشند بنابراین انتخاب مشاور املاک خوب یک موضوع بسیار مهم است و هرگز نباید نادیده گرفته شود. من معتقد هستم که بررسی نرخ شباهت مشاور املاک و پزشکی بسیار می تواند به انتخاب شما کمک نماید.

 

 

مطالب بیشتر:

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا