تهران شناسی

مرکز خرید سام سنتر دنیای جدیدی در خیابان فرشته

شهر تهران پایتخت ایران بزرگترین و مدرن ترین مراکز خرید را در خود جای داده است. یکی از معروف ترین مراکز خرید در شمال تهران، واقع در خیابان فرشته، مرکز خرید سام سنتر است. شما در هر محله و هر خیابان این شهر می توانید با مراکز خرید متعددی روبه رو شوید.

اما این که یک مرکز خرید ویژه و خاص باید چه ویژگی هایی داشته باشد، را نمی توانید در تمامی این مراکز خرید مشاهده کنید. البته در شمال، جنوب، شرق و غرب این استان مراکز خرید بسیاری وجود دارند. اما مرکز خرید سام سنتر را می توانیم جزو ۱۰ مرکز خرید به نام و مدرن در تهران به شمار آوریم.

علت محبوبیت مرکز خرید سام سنتر نسبت به دیگر مراکز خرید در تهران، وجود برند های خاص و پرآوازه در این مرکز خرید است. البته باید بگوییم موقعیت جغرافیایی این مرکز خرید نیز مسلما در شهرت ان بی تاثیر نیست. زمانی که وارد این پاساژ مشهور می شوید خودتان را در دنیای دیگری می یابید.

زیبایی معماری داخلی فروشگاه از یک سو، و برندهای مشهوری که در این فروشگاه قرار دارند از سوی دیگر منجر شده اند تا مرکز خرید سام سنتر به یکی از معروف ترین مراکز خرید تهران تبدیل شود. می توانید با لوکس ترین محصولات دنیا در این پاساژ روبه رو شوید.

البته لازم به ذکر است که قیمت محصولات مرکز خرید سام سنتر باعث شده است تا این پاساژ در خیابان فرشته به یکی از گران قیمت ترین مراکز خرید تبدیل شود. ما قصد داریم در این مطلب با شما قیمت رهن و اجاره مغازه در این مرکز خرید را بررسی کنیم.

همچنین بدانیم مرکز خرید سام سنتر چه ویژگی های منحصر به فردی دارد که منجر شده است در میان مردم تهران از محبوبیت بالایی برخوردار شود. شاید شما هم علاقه مند باشید در این محل اقدام به کسب و کار نمایید.

 

Saman724 6561455555 - مرکز خرید سام سنتر دنیای جدیدی در خیابان فرشته

سام سنتر

پیشینه ساخت و شهرت مرکز خرید سام سنتر

اگر بخواهیم در مورد پیشینه ساخت پاساژ سام سنتر صحبت کنیم، باید بگوییم که این مرکز خرید معروف، قدمت زیادی در میان بازار های تهران ندارد. تقریبا در سال ۱۳۹۰ این پروژه توسط مهندسین کلید خورد و در سال ۱۳۹۲ به صورت رسمی بهره برداری از مرکز خرید سام سنتر آغاز شد.

به همین دلیل باید بگوییم این مرکز خرید در اصل جزو مراکز خرید جوان و مدرن به شمار می رود. زمانی که وارد مرکز خرید سام سنتر می شوید، خودتان را در دنیایی از مد و مدرنیته خواهید یافت. محصولاتی که در این پاساژ به فروش می رسند، از جمله گران ترین محصولات در دنیا به شمار می روند.

به همین دلیل هر کسی قادر به خرید از این فروشگاه نیست. پس مشتری های خاص و به خصوصی برای خرید به مرکز خرید سام سنتر می روند. بیشترین کسانی که در این مرکز خرید اقدام به خرید محصولات مورد نیاز خود می کنند، افرادی هستند که مقیم در ایران می باشند.

افرادی که به دلایلی همچون گردشگری، سیاست مداری، تجارت، میهمان بودن و… در ایران به اقامت پرداخته اند. اصولا این دسته از افراد که با برند های مشهور دنیا اشنایی کامل دارند، ترجیح می دهند تمامی محصولات خود را از مرکز خرید سام سنتر خریداری کنند.

از طرف دیگر سبک معماری اروپایی این مرکز خرید منجر شده است تا افرادی که وارد مرکز خرید سام سنتر می شوند، خودشان را به محیط زندگی و سرزمینشان نزدیک تر احساس کنند. این مرکز خرید از ابتدای آغاز به فعالیت خود، تصمیم به ارائه محصولات خاص و ویژه نمود. پس از سالها نیز هنوز بر سر شعار خود باقی مانده و فقط برند های خاص و ویژه ای را در فروشگاه خود عرضه می کند.

 

Saman724 656177777777 - مرکز خرید سام سنتر دنیای جدیدی در خیابان فرشته

مرکز خرید سام سنتر

امکانات ویژه پاساژ لوکس سام سنتر 

تمامی پاساژ هایی که در تهران واقع شده اند، از امکانات ویژه و خاصی برخوردار هستند. از این رو مرکز خرید سام سنتر نیز همچون دیگر مراکز خرید برای خود ویژگی های لوکس و منحصر به فردی دارد. می توانیم به هریک از این ویژگی ها به صورت مجزا بپردازیم.

کافه ها و رستوران های شیک

یکی از مهمترین امکاناتی که هر مرکز خریدی به آن احتیاج دارد، کافه و رستوران است. مرکز خرید سام سنتر از این قائله مستثنی نیست. مشتری هایی که ساعت ها به گردش در پاساژ می پردازند، نیاز دارند تا محلی مناسب برای استراحت داشته باشند.

محلی که بتوانند در آن نوشیدنی ها و خوردنی های لذیذ و خوش طعمی را تجربه کنند. هم خستگی خرید از تنشان دور شود، و هم کمی به استراحت بپردازند. باید بگوییم در مرکز خرید سام سنتر بیش از ۷ کافه و رستوران لوکس قرار دارد.

همگی این رستوران ها و کافه های شیک در طبقه نهم مرکز خرید واقع شده اند. می توانیم از معروف ترین کافه های مرکز خرید سام سنتر به سام کافه و لئون اشاره نماییم. بهترین غذاهای بین المللی را در این رستوران ها و کافه ها خواهید یافت.

البته لازم به ذکر است که تمامی غذاهای این رستوران های شیک و مدرن، از قیمت های باور نکردنی برخوردار هستند. اگر به دنبال کسب تجربه و مزه کردن خاص ترین غذا ها هستید، می توانید در مرکز خرید سام سنتر این تجربه را بدست آورید.

رستوران های لوکس و لاکچری این مرکز خرید در طبقه آخر واقع شده اند، از این رو می توانید در حین خوردن غذا و یا صرف نوشیدنی، از منظره زیبا و چشم انداز کوه های البرز نیز لذت ببرید. آشپزخانه مرکز خرید سام سنتر نیز در طبقه هشتم واقع شده است.

 

Saman724 223232626262626 - مرکز خرید سام سنتر دنیای جدیدی در خیابان فرشته

پارکینگ مناسب

می دانیم افرادی که از چنین مراکز خریدی اقدام به خرید می کنند، مسلما ترجیح می دهند تا با اتومبیل شخصی خود به مرکز تجاری مراجعه کنند. با این کار حمل خرید های آنها در مرکز خرید سام سنتر برایشان آسان تر خواهد شد.

به همین دلیل یکی از مهمترین ویژگی های هر مرکز خرید، پارکینگ اختصاصی برای آن است. مسئله ای که دیگر به نوعی دغدغه بزرگ تبدیل شده است. مرکز خرید سام سنتر نیز همچون دیگر مراکز خرید مجهز به پارکینگ با ظرفیت فوق العاده بالا است.

پارکینگ اختصاصی مرکز خرید سام سنتر تقریبا محل پارک برای ۲۴۰ خودرو را دارد. این پارکینگ در طبقه دوم تا هفتم پاساژ واقع شده است. از این رو مشتری ها می توانند برای خرید در هر طبقه، اتومبیل خود را نیز به همراه ببرند.

نکته مهم دیگری که می توانیم در مورد پارکینگ اختصاصی مرکز خرید سام سنتر بیان نماییم، ورودی های این پارکینگ است. یکی از ورودی های پاساژ از خیابان فرشته و دیگری از سمت بزرگراه مدرس ایجاد شده است. با این عمل تا حد زیادی از ترافیک و ازدحام خودرو ها در این دو محل پر رفت و آمد جلوگیری به عمل آمده است.

 

Saman724 6564566444444 - مرکز خرید سام سنتر دنیای جدیدی در خیابان فرشته

سام سنتر شیک و لوکس

ایجاد فضای سبز

تمامی مراکز خرید دارای سیستم های سرمایشی، گرمایشی و تهویه هستند. علاوه بر این سیستم ها، مرکز خرید سام سنتر در کنار نیمکت هایی که برای مشتریان قرار داده است تا در طول خرید به استراحت نیز بپردازند، از فضاهای سبز استفاده نموده است.

باید بگوییم طراحی و دکوراسیون داخلی این مرکز خرید دقیقا به سبک اروپایی بوده و بسیار شیک و خاص است. نورپردازی مرکز خرید سام سنتر زیبایی چشمگیری دارد. به همین دلیل افرادی که وارد این مرکز خرید می شوند احساس خوشایندی بدست می آورند.

خرید در مرکز خرید سام سنتر انسان را خسته و یا کلافه نمی کند. می توانید بدون هیچ وقفه ای در این پاساژ به خرید بپردازید. از لوکس ترین و شیک ترین برندها دیدن نمایید و بهترین محصول را خریداری نمایید.

کالاهای لوکس و برند های مشهور در مرکز خرید سام سنتر

باید بگوییم یکی از مسائلی که منجر شده است تا این مرکز خرید در میان برترین و معروف ترین مراکز خرید تهران شناخته شود، وجود لوکس تری و معروف ترین برند های دنیا در آن است. مرکز خرید سام سنتر دارای ۲۶ فروشگاه می باشد که در تمامی آنها محصولات برند به مشتری ارائه می شود.

دو طبقه همکف و طبقه اول این فروشگاه بزرگ به فروش کالاهایی همچون کیف و کفش، عطر و ادکلن، پوشاک، اقلام بچگانه، ساعت و جواهرات، محصولات چرمی، زیورآلات و لوازم آرایش و… اختصاص یافته است. باید بگوییم تمامی محصولاتی که در مرکز خرید سام سنتر به فروش می رسند، از معروف ترین برند های امریکایی و اروپایی هستند.

برند هایی همچون مون بلان، بولگاری، شوپارد، چروتی و.. همگی در این فروشگاه محصولات خود را برای مشتری ها ارائه می نمایند. همین مساله باعث شده است تا مشتریانی که وارد مرکز خرید سام سنتر میشوند، بسیار خاص و ویژه باشند.

از این رو شما به هیچ عنوان در این فروشگاه با ازدحام جمعیت رو به رو نخواهید شد. چون هر کسی توان خرید کردن از مغازه ها و برند های معروف مرکز خرید سام سنتر را ندارد. از طرف دیگر برخی مواقع سرویس های خاص و ویژه ای نیز در این فروشگاه برای مشتریان خود اجرا می شود.

مثلا در برخی از فصل خا خیاط های ماهر ایتالیایی از طرف برند های مشهور این کشور، برای دوخت لباس های سفارشی به مرکز خرید سام سنتر می آیند. پس از ملاقات با مشتری های خاص خود مجددا به ایتالیا باز می گردند.

 

Saman724 6564566666666 - مرکز خرید سام سنتر دنیای جدیدی در خیابان فرشته

رهن و اجاره مغازه در پاساژ سام سنتر

این مرکز خرید مدرن و لوکس تنها دارای ۲۶ فورشگاه است. هیئت مدیره این مرکز برای جلوگیری از بروز حس رقابت و کاهش شانس فروش، تصمیم گرفته اند تا هر یک فروشگاه را به یک اقلام اختصاص دهند. از این رو در مرکز خرید سام سنتر برخلاف فروشگاه های دیگر هرگز با تعداد زیادی فروشگاه از یک نوع کالا برخورد نخواهید کرد.

هر یک از فروشگاه های این مرکز خرید تنها به یک نوع اقلام اختصاص یافته است. برای این که مشتری ها زمانی که وارد این مرکز خرید می شوند، به هر محصولی که می خواهند دسترسی داشته باشند، هیئت مدیره تصمیم گرفته اند از هر محصول یک فروشگاه در مرکز خرید سام سنتر وجود داشته باشد.

از این رو اگر قصد دارید در این مرکز خرید اقدام به رهن یا اجاره مغازه نمایید، باید محصولی را ارائه دهید که در هیچ یک از واحد های تجاری مرکز خرید سام سنتر وجود نداشته باشد. از این رو بهتر است پیش از اقدام به رهن و اجاره، به طور دقیق کالاهایی که در این مرکز خرید عرضه می شود را بررسی نمایید.

زمانی که اطمینان حاصل نمودید که هیچ یک از فروشگاه ها کالای مورد نظر شما را ارائه نمی دهند، می توانید اقدام به رهن یا اجاره مغازه در پاساژ نمایید. البته باید این مسئله را ابتدا با هیئت مدیره فروشگاه در میان بگذارید. این مسئله باید توسط هیئت مدیره مرکز خرید سام سنتر مورد بررسی قرار گیرد.

اگر کالایی که شما قصد دارید در این فروشگاه عرضه نمایید از اعتبار و قیمت بالایی در دنیا برخوردار بود، می توانید وارد عرصه کار شوید، در غیر این صورت شما هیچ شانسی برای رهن یا اجاره ملک در این مرکز خرید نخواهید داشت.

پس بهتر است پیش از اقدام به رهن یا اجاره، تمام جوانب کار در این پاساژ معروف و لوکس را بسنجید. ورود به مرکز خرید سام سنتر نیاز به دقت و شانس زیاد دارد. قیمت رهن و اجاره در این مرکز خرید، تقریبا متری ۲۰۰ میلیون تومان می باشد.

 

 

مطالب بیشتر:

نمایش بیشتر

سامان ۷۲۴

ما در سامان ۷۲۴ به دنبال یک هدف هستیم (ترکیب املاک سنتی + املاک بر پایه تکنولوژی) فناوری ابری به ما کمک میکند نیازهای ملکی هموطنان خوبمان را به بالاترین سرعت و امنیت در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. گروه املاک سامان ۷۲۴

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا